Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
SASAN.
Inactiv
Inactiv

Salut/Buna la toti!

la data de Sam 10 Dec 2011 - 9:24
Salut si buna la toti,ma numesc Alex (porecla Sasan de la 2 ani),sunt din Bucuresti,am 18 ani.Sper sa ne intelegem bine pe parcurs Smile .
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Re: Salut/Buna la toti!

la data de Sam 10 Dec 2011 - 10:28
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Buna Sasan [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ma bucur sa te cunosc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sa iti faci multi prieteni printre care si eu daca vrei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sa te distrezi si sa fi cat mai activ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sa nu uiti sa respecti Regulamentul

▣ кєиич-cнαи♥™
Membru
Membru

la data de Sam 10 Dec 2011 - 14:58
~` Salut Sasan Smile
Bine ai venit pe forumul nostru.
Sper din tot sufletul sa te distrezi si sa fi cat mai activ.
Sper sa-ti faci multi prieteni Smile
Eu sunt Kenny si sper sa ne intalegem cat mai bine! Big smile
Sa nu uiti sa citesti si sa respecti Regulamentul ca de nu ai de a face cu mine Evil hehe Smile
Te-am pupacit dulce <3
•°•Andy Quinn•°•
Scriitor
Scriitor

la data de Sam 10 Dec 2011 - 17:37
Buna Sasan! Bine ai venit pe forum! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Eu sunt Andreea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sa-ti faci cat mai multi prieteni si sa fi cat se poate de activ ^^
te pup [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ; [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ; [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RR
Administrator
Administrator

la data de Sam 10 Dec 2011 - 23:14
Hey..Buna Alex, bine ai venit pe forum! Nu ma mai prezint ca ma sti deja Laugh Un lucru trebuie sa sti doar, eu is cea intarziata pe aici Laugh
Distractie placuta si nu uita de Regulament! Big Hug
Cheshire Cat
Nou venit
Nou venit

la data de Dum 1 Ian 2012 - 1:20
Hi sweety!
Deci eu vin cu intarziere intotdeauna Laugh
Eu sunt Ony, sper sa ne intelegem. :>

Si poate vrei sa-mi spui si mie cum ai gasit site-ul?
Byye Kiss
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum