Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Dragostea este durere+18

Distribuiti
    Jossephine
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Re: Dragostea este durere+18

Mesaj Scris de Jossephine la data de Lun 12 Dec 2011 - 20:25

CAPITOLUL 25

Acestea fiind spuse Sasuke inchide telefonul si se uita la Amy care plangea fara oprire.Sasuke se duce in baie si ea un prosop pe care il uda cu apa rece.Dupa care merge la Amy:
    -Intindete..Spune Sasuke asezandu-se pe pat cu prosopul in mana.Amy se intinde,iar Sasuke ii pune usor prosopul rece curatandu-i un pic rana si facand-o sa scoata un sunet de durere.Amy il opreste pe Sasuke spunandui:
    -Ma doare...Oprestete!
    -O sa te doara si mai tare daka nu ma lasi sa ti le desinfectez!Atunci Sasuke ii prinde mainile lui Amy si i le pune desupra capului ei.Dupa care pune prosopul ud si rece pe rana ei si ca sa nu tipe de durere o saruta apasat.Aceasta uita rapid de durere din cauza ca era prea ocupata sa ii rapsunda sarutului lui Sasuke.Apoi Sasuke ii da drumul la maini iar Amy si le pune in jurul gatului brunetului adancind sarutul.Sasuke sfasie sarutul si o inveleste pe Amy:
    -Haide culcate.Spune acesta vrand sa iasa din camera.
    -Dar tu unde pleci?Intreaba Amy ridicandu-se
    -Vin si eu imediat.Spune Sasuke si iese din camera.Amy se intinse inapoi in pat si inchise ochii.Sasuke tocmai iesea din casa pentru o plimbare.Acesta isi lua cheile masinii si se gandi ca trebuie sa incerce cumva sa uite de blondina,asa ca se duse la un bar la care era patron chiar prietenul lui cel mai bun...Kiba.Sasuke intra in bar si merse la masa unde era Kiba:
    -Ce faci frate?Nu te-am mai vazut de mult pe aici.Spune Kiba incantat.
    -mda...Spune Sasuke uitandu-se la o bruneta.
    -Aaaaaaa...Am inteles...deci tu ai venit sa te distrezi nu?Spune Kiba uitandu-se la Sasuke.
    -Nu pot sa cred ca nu ti-ai dat seama pana acum!Spune Sasuke zambind pervers.Dupa care acesta se duce la bruneta.Kiba ii vede vorbind putin.Acesta clipeste o data si cand redeschide ochii deja ii vede sarutandu-se ca nebunii.Dupa care Kiba ramane cu gura cascata vazand alta puicuta,si se indreapta spre ea fara sa mai astepte un moment.In timp ce Sasuke isi facea de cap,Amy era ingrozita sa stea singura in casa.Aceasta isi daduse seama ca Sasuke nu mai e asa ca se duse in bucatarie cu pasi mici si infricosati si isi fierbe un ceai cu gandul sa o mai linisteasca putin.Ii era frica ca Sasuke patise ceva.Era ora 3:00 noaptea si el nu venise inca....
    ╰♡☻♂→AmmY ←♀☺♡╮
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de ╰♡☻♂→AmmY ←♀☺♡╮ la data de Lun 12 Dec 2011 - 21:37

Capitolul 26

Ii era frica ca Sasuke patise ceva.Era ora 3:00 noaptea si el nu venise inca.Amy statea la bucatarie in timp ce isi bea ceaiul si se gandea la Sasuke.Intre timp Sasuke se distra de minune cu bruneta.
    Sasuke se duce cu bruneta unde incepe sa o sarute nebuneste si sa o dezbrace.Dandui bluza jos brunetei incepe sa ii sarute corpul cu pasiune.Sasuke ii da pantalonii si chiloteii jos.Tatal lui Amy se invartea ca un dezaxat prin casa si o suna pe fiica lui.Amy nu putea sa raspunda deoarece Sasuke ii loase telefonul cu el ca sa nu vina nimeni la ea.Intre timp Sasuke incerca sa se GIUGIULEASCA dar era intruna orpit de soneria telefonului lui Amy.Nervos de atata sunat Sasuke raspunde:
    -Ce in p*la mea vrei??!!!
    -Unde draku e fiica mea?Sti tu cea mai mica cu parul blond?
    -La mata in p*zda!
    -Ha ha ha ce comic!ce sa zic mai spart!
    -Ma bucur!!!!
    -Cel putin o iubesti?
    -D...
    -Sasuke,iubitule mam plictisit cand mai avem si noi parte de putina actiune?Intreaba bruneta.
    -Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!??Aia nu e ursuletul meu!!!!!!
    -Pa..
    Pe la 6:00 pleaca dar nu inainte sa o impuste pe bruneta in cap sa nu il dea de gol.Ajunge acasa si vede ca Amy dormea pe fotoliu.Sasuke vede un cutit in mijlocul camerei iar mainile lui Amy erau pline de sange.Era clar ca isi taiase venele.Sasuke se duce la ea si o trezeste nervos dar fara sa mai astepte ca biata fata sa se dezmeticeasca o apuca de bratz si o duce la baie.Acesta ii bandajeaza mainile iar apoi ii da o palma zdravana.Aceasta il impinge in perete si fuge afara pe usa alergand pe sosea cu picioarele goale cum iesise din casa.Sasuke incepe sa alerge dupa ea deoarece toate masinile treceau doar la 3 cm distanta de ea.Sasuke o impinge pe trotoar exact la tang deoarece o masina mai avea putin si o lovea.Sasuke incepe sa o loveasca cu cureaua si sa strige la ea in vazul lumii care se uitau oripilatii la ei.Amy il implora sa se opreasca dar Sasuke nu vroia nici in ruptul capului.La un moment dat Sasuke este oprit de cativa trecatori.Sasuke o ia pe Amy care era plina de sange si o duce in casa.Apoi incepe sa o loveasca mai tare la un moment dat se opreste cand o vede pe blondina plina de sange rani si vanatai.Acesta o ridica pe aceasta de pe jos si ii bandajeaza noile rani pe care ile facuse chiar el "cadou".
    -Lasama in pace iati mainile alea "murdare"de pe mine!!!striga Amy cu ura si frica in glas.
    -Daka mai zici ceva jur pe ce am mai sfant ca te bag in spital!spune Sasuke cu ura in glas.
    -Tu nu iubesti nimik cred ca ai facut vreo o un 100.000.000.de femei sa sufere cum ma terorizezi pe mine daka nu ma iubesti atunci lasama sa mor nu ma lasi sa ma sinucid nu vrei sa ma omoare altul dar vrei sa ma omori tu????!!!!!!!!
    -Asa ar fi mai placut!
    Amy isi ascunde cu greu lacrimile si intoarce capul in alta directie pana Sasuke termina.Cand acesta ii intoarce chipul vede ca fata acesteia era inundata de lacrimi.Sasuke o ia in brate si spune:
    -I...IMI PARE RAU!Era prima data cand blonfina auzea aceste 3 cuvinte din gura brunetului.
    -Eu te...nu te iert!Nu pot!
    -Asta e viata....
    LaVitaDiMerda
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de LaVitaDiMerda la data de Mier 1 Feb 2012 - 0:22

wow!!! ce dramatic!!!!! i suuuuuuuper... Ce naiba are sasu? Ba o bate ba o f**e.... Nu inteleg.....
    Ii bat pe Sasu, Jack, Kakashi si Itachi1!!
    II bat pe toti d nervi ce am!!!!! Bici
    Sa puneti nextu ca eu moare aici
    Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Joi 24 Mai 2012 - 15:25

DIN CAUZA INACTIVITATII, FICUL SE INCHIDE. DACA DORESTI SA IL CONTINUI IMI DAI UN PM SI SE REZOLVA! Am vorbit si cu Kim, care mi-a zis sa il inchid.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 19:33