Bună tuturor!

Distribuiti

Ami.
    Inactiv
    Inactiv

Bună tuturor!

Mesaj Scris de Ami. la data de Vin 16 Aug 2013 - 13:14

Bună!  Numele meu este Amalia, dar mi se spune Ami. Îmi face plăcere să mă aflu aici. Ihih. În fine, să revenim la oile noatre. În general sunt o fire destul de prietenoasă şi sociabilă. Ăăă, eu nu sunt o fană a melodiilor din ziua de astăzi, ascult muzică veche. Îmi place mult, George Michael. Melodia mea preferată este : Careless Whispers . Ascult adesea şi Lana del Rey. Muzica ei mi se pare liniştitoare.  În rest … la capitolul muzică românească, stau cam prost. Nu spun că nu-mi place, dar nu sunt fană. (D) Îmi plac mult cărţile şi filmele horror.  Umm, mai citesc  şi romane poliţiste, de dragoste şi psihologice. Autorul meu preferat este, Stephen King,  îl ador. Scrie mult prea bine. La capitolul filme, umm, da, cum am spus, vizionez mai mult filme şi seriale horror.  Normal, mai vizionez  şi comedii, urmate de alte genuri. Ăăăă, da, cred că v-am plictisit. Mi se spune dese ori asta(D) Ap, să nu vă faceţi griji în legărură cu regulamentul, sunt inofensivă:3 Da, sper să ne inţelegem. *hugs*

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Re: Bună tuturor!

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 16 Aug 2013 - 13:31

Bună, Ami! Bine ai venit pe forum şi în marea noastră familie de nebunei. <3 Eu sunt Andreea, încântată! Din câte văd până acum, avem cam aceleaşi gusturi. :3 Îmi place mult numele tău şi sunt foarte încântată că ai venit pe forumul acesta, de obicei nu simt acest mare entuziasm. (D) Dacă vrei să ţinem legătura, îţi pot trimite în privat I.D-ul meu. : ) Pot să trec la întrebări? :o3 Pot. :3
    Ce vârstă ai?
    Cartea preferată?
    Ce zici de dubstep?
    Anime-uri ai văzut?
    Ai tumblr?
    Eşti adepta facebookului?
    Îţi place de tine aşa cum eşti?
    Ai vreo fobie?
    Cam atât. Să ai o zi bună. <3

Andi
    Critic
    Critic

Mesaj Scris de Andi la data de Vin 16 Aug 2013 - 14:40

Bună, Ami! Bine ai venit pe forum! Prea multe întrebări nu am, doarece Reeah deja le-a pus pe cele mai interesante:)). Ce filme/seriale horror ai văzut? Ce ne recomnazi? Ai văzut Let me in? Dacă da, ce părere ai despre el? Ce artişti mai asculţi înafară de cei menţionaţi? Ce anime-uri ai văzut? Ai personaje favorite? Cărţi/filme/actori favoriţi? Câţi ani ai? În ce clasă eşti? Şi, hmm, cred că atât. Distracţie plăcută pe forum, să fii cât mai activă! Big Hug

Ultima editare efectuata de catre Andy Horror in Mier 28 Aug 2013 - 0:59, editata de 1 ori

Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Sam 17 Aug 2013 - 16:39

Bine ai venit , Ami ! Sper ca nu te superi daca iti spun asa. Cum eu nu ratez nici o prezentare , am venit si eu pe aici. Catea intrebari , daca nu te deranjeaza.
    1. Ce culoare iti place ?
    2. Mananci dimineaza ?
    3. Vrei sa reinceapa iar scoala ?
    4. Iti este dor de colegii tai ?
    5. Ce personaj din Naruto iti place cel mai mult si pe care il consideri sexy ? Laughing
    Sa te distrezi pe aici !

Miss Ignorance
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Miss Ignorance la data de Mier 21 Aug 2013 - 8:18

Buna, Amalia! Iti ador numele. Oricum, bine ai venit pe forumul nostru, dar cred ca deja te-ai plictisit de asta. Oricum, Eu sunt Flo-Nu, nu  mai pun si numele meu pentru ca vad ca oricum nu ma numeste nimeni asa. E prea uraaat:(( Laugh-
    SPer sa te distrezi si sa iti faci prieteni, printre care si eu, daca doresti.
    Am si eu cateva intrebari, asa ca sa ne cunoastem mai bine. O sa imi spun si eu parerea, daca rei sa o citesti bine, daca nu. Iara bine:))

-Ce parere ai despre Biserica Ortodoxa/ Catollica. 
    = Biserica Ortodoxa crede ca este cea mai sfanta. Ortodocsii in general cred ca sunt alesii Domului, ca religie. 
    Biserica Catolica are prea multe pacate. Are un Papa care se crede a-tot-barbosul de obicei.
    EU asta ma intreb: Daca voi ca religii crestine, credeti in DUmnezeu, De ce aveti nevoie de Preoti? Si ce cred Preotii? Ca daca fac facultatea de teologie si o termina, cred ca deja au intrat in mana lui Dumnezeu? De ce, pe langa sfanta treime, exista si toti sfintii aceia si rugaciunile pentru dansii? 
    -Am cam lungit-o-
    -Crezi in Barbos?
    Eu nu.
    -Care este stilul tau de viata?
    Al meu este cat se poate de simplu: Sanatos, putin sedentar.
    -Esti indragostita?:>
    Eu da
    -Ce parere ai despre filme in general, dar despre TV?
     Pentru mine, filmele sunt gunoi pentru ochi, iar TVul este spalarea creierului cu gunoi.
    -Ce ti se pare cel mai interesant la TV?\
    Mie mi se par biune documentarele
    -Ce parere ai despre Panda?
    Eu ii adoor
    -Scrii fic-uri??
    La asta nu raspund.

Hai ca deja te-am innebunit de cap. Oricum, sper sa imi raspunzi cat mai sincer posibil, si sa avem aceleasi gusturi.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 31 Aug 2013 - 23:24

Buna ^^ Imi place mult de tine, ma bucur sa te cunosc. Vad ca iti place muzica veche, dragut, si mie. Adica... eu nu prea ascult, dar daca ai intra pe chat si am vorbi si mi-ai recomanda ceva, as fi incantata sa ascult. 

Eu sunt Damaris, ai putea sa-mi spui Liz? 
    Sunt incantata ca esti aici, cand am citit despre tine, m-a apucat entuziasmul. Nu e asa cu toti membrii noi. te astept pe chat, te rog sa citesti regulamentul si te-as intreba daca vrei sa fim prietene, dar n-o sa primesc un refuz, nu? 
    Sedere placuta, darling. :3

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 22:20