╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Heeiii :*

Distribuiti

En'
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 23/07/2013

Heeiii :*

Mesaj Scris de En' la data de Joi 15 Aug 2013 - 23:29

Heiii! Ma numesc Amalia. Sunt o fire sociabila, prietenoasa, modesta si intelegatoare. Imi place sa dansez,sa scriu, m-ai bine spus sa ma distrez. Pasiunea mea cea mai mare este sa desenez. Cand sunt suparata sau plictisita,desenez foarte mult si asta ma face sa ma simt mai bine. Dar aceste lucruri nu se prea intampla, pentru ca atunci cand sunt plictisita ies in oras cu prietenii, iar suparata nu sunt deoarece nu prea am motive. A,da! Si ador muzica. Nici nu mi-asi putea imagina viata fara muzica. A-si fi total paralela cu lumea reala Laugh. Nu ma supar repede si iert usor, dar niciodata nu uit cuvintele/lucrurile spuse/facute. Am dat de forum din intamplare, cautand poze cu personajele din Naruto. M-am uitat si eu pe aici si am zis sa-mi fac un cont. Prima data mi s-a parut dragut, dar acum il ador. In orice caz, sunt o persoana pe care te poti baza si care ar face orice pentru prietenii ei. Oricum, daca vreti sa mai stiti ceva despre mine, ma puteti intreba oricand. ^^

Mady C.
    Banat

Data de înscriere : 30/06/2013

Re: Heeiii :*

Mesaj Scris de Mady C. la data de Sam 17 Aug 2013 - 0:24

Hei, ma bucur sa aud ca iti place sa desenezi. La fel si mie, deci cred ca ne vom intelege super Smile So...intrebari ???

1)Iti place Doctor who ?
    2)Sti sa faci Rpc-uri ?
    3)Iti plce chestia numita "vlog" ?
    4)Ai frati sau surori ?
    5)Ai animale de companie ?
    6)Vrei sa fim prietene ?
    7)Iti plac chestiile paranormale ?
    8)Iti plce muzika rock ?

Pai, cam atata... Sper ca iti place pe la noi. As vrea sa iti dau un sfat... Fati multi prieteni pe forum, si cand faci un fic be original Smile

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Re: Heeiii :*

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Sam 17 Aug 2013 - 16:33

Bine ai venit , Amalia ! Waw, avem multe in comun. Chiar prea multe. Ce bine ca nu sunt singura care deseneaza cand e nervoasa sau plictisita Smile  Ma simt usurata. As vrea sa iti pun si eu cateva intrebari ca sa ne cunoastem mai bine. 
    1. Ce alegi intre rece sau cald ?
    2. Care e personajul tau preferat din Naruto ?
    3. Mananci dimineata ?
    4. Iti place dubstep ?
    5. Ce culoare te-ar descrie cel mai bine dupa parerea ta ?
    6. Imi spui si mie o gluma ?
    Sa te distrezi pe aici ! Pupici multi Kiss

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:18