Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Sabrina✝
Inactiv
Inactiv
Sex : feminin

Un nou membru

la data de Mier 14 Aug 2013 - 17:06
 Un nou membru

Bună tuturor. Numele meu cred că deja aţi sesizat care este, şi anume Sabrina. Acum ar trebuii să spun lucruri despre mine bănuiesc, în aşa fel încât să vă faceţi o primă impresie, sper eu bună, despre mine. Vârsta după părerea mea nu prea contează, mai degrabă caracterul/personalitatea şi aşa mai departe, nu vreau s-o lungesc. Lucrurile care-mi plac? Să editez în photoshop. Lucrez de vreo lună, aproximativ două şi învăţ zilnic pentru a-mi dezvolta ''abilităţile'' în acest domeniu. Hobby-ul acesta a devenit destul de important pentru mine. Altceva care-mi mai place ar fi misterul. Legat de persoane, lucruri. Într-un timp voiam să devin detectiv şi tocmai de aceea citesc cărţi legate de asta. Cum muzica face parte din viaţa noastră, ţin să spun că ascult rock, rap, dubstep. M-aş descrie o persoană perfecţionistă, care uneori vorbeşte la obiect, uneori mai complex, depinde de dispoziţie. Acum trecând la lucrurile care nu-mi plac... cred că totul de rezumă la oamenii cu prejudecăţi, cei aroganţi şi desigur cei mult prea insistenţi. Există mereu o limită, asta o ştim toţi. Deja am început să-mi înşir mult prea multe gânduri în această prezentare şi am cam deviat de la subiect, ceea ce o fac destul de des. În esenţă, sper să ne înţelegem bine şi sper deasemenea ca membrii acestui forum să-mi confirme prima impresie. 

P.S: ~Ştiu că v-am obosit cu romanul meu, dar e evident faptul ca puţini îl vor citii. *Fire pesimista on*
Bubu Uchiha
Membru
Membru

Re: Un nou membru

la data de Mier 14 Aug 2013 - 17:12
Buna, Sabrina-sensei. Ma bucur ca te-am convins sa-ti faci contul. Majoritatea persoanelor iti vor citi prezentarea, stai calma. Toate persoanele de-aici sunt foarte dragute si optimiste.  Iti vei face foarte repede prieteni. Staff-ul e dragut si membrii sunt pe masura. Semanam la lucrurile care ne displac, si eu urasc persoanele arogante si cele care barfesc. Vreau sa iti urez un calduros bun venit pe forum. Nu uita sa citetsi cu atentie Regulamentul, iar apoi posteaza-ti creatiile. Intrebari nu am, fiindca deja te cunosc. Distractie placuta si bafta la postat.
Mady C.
Banat

hei

la data de Mier 14 Aug 2013 - 22:06
Ma bucur ca ai intrat pe acest forum. Smile  Sper sa iti placa aici, intr-un fel ne cam asemanam, deci, bla bla bla bla, intrebari....

1)Sti sa faci Rpc-uri ?
2)Iti place chestia numita "vlog" ?
3)Ai frati sau surori?
4)Ai animale de companie ?
5)Care este ficul tau preferat ?
6)Iti place sa desenezi ?
7)Iti plac chestiile paranormale?
8)Iti place Doctor who?
9)Vrei sa fim prietene ?

Cam atat, so...bla bla bla bla bla....DA, penut.... Laugh Laugh Laugh Laugh 
Hai pa.....Agrement Hi!
Sabrina✝
Inactiv
Inactiv

la data de Mier 14 Aug 2013 - 22:50
Mady Alexy a scris:Ma bucur ca ai intrat pe acest forum. Smile  Sper sa iti placa aici, intr-un fel ne cam asemanam, deci, bla bla bla bla, intrebari....

1)Sti sa faci Rpc-uri ?
2)Iti place chestia numita "vlog" ?
3)Ai frati sau surori?
4)Ai animale de companie ?
5)Care este ficul tau preferat ?
6)Iti place sa desenezi ?
7)Iti plac chestiile paranormale?
8)Iti place Doctor who?
9)Vrei sa fim prietene ?

Cam atat, so...bla bla bla bla bla....DA, penut.... Laugh Laugh Laugh Laugh 
Hai pa.....Agrement Hi!

1. Da.
2. Nu-i o chestie, urmăresc zilnic vloguri. Smile Îmi adaugă un plus la dispoziţie.
3. Un frate, mai mic.
4. Un câine, rottwailer.
5. N-am unul, îmi plac cele axate pe detectivi şi mister în general...
6. Desenez uneori, abstract.
7. Nu.
8. Da.
9. Dacă tu doreşti, sigur.

~Bla, bla, bla, mulţumesc pentru întrebări.

Reeah
Ex Staff
Ex Staff

la data de Joi 15 Aug 2013 - 8:53
 Bine ai venit pe forum şi în marele nostru neam, Sabrina. ^^ Eu sunt Andreea, încântată. Sper că te vei simţi bine  printre noi şi că ne vom înţelege. Am câteva întrebări pentru tine:
Câţi ani ai?
Ai putea să-ţi completezi profilul?
Îţi place numele tău?
Ai fi dorit un altul?
Îţi place matematica?
Cartea preferată?
Filmul preferat?
Citatul preferat?
Melodia preferată?
Ce te inspiră?
Te uiţi la anime?
Crezi în paranormal?
Ai vreo fobie?
Ai vrea să schimbi ceva la tine?
De cât timp asculţi dubstp?
Serialul preferat?
Mâncarea preferată?
Desenul anima preferat?
Cam atât. Să ai o zi bună. <3
Sabrina✝
Inactiv
Inactiv

la data de Joi 15 Aug 2013 - 14:08
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] a scris: Bine ai venit pe forum şi în marele nostru neam, Sabrina. ^^ Eu sunt Andreea, încântată. Sper că te vei simţi bine  printre noi şi că ne vom înţelege. Am câteva întrebări pentru tine:
Câţi ani ai?
Ai putea să-ţi completezi profilul?
Îţi place numele tău?
Ai fi dorit un altul?
Îţi place matematica?
Cartea preferată?
Filmul preferat?
Citatul preferat?
Melodia preferată?
Ce te inspiră?
Te uiţi la anime?
Crezi în paranormal?
Ai vreo fobie?
Ai vrea să schimbi ceva la tine?
De cât timp asculţi dubstp?
Serialul preferat?
Mâncarea preferată?
Desenul anima preferat?
Cam atât. Să ai o zi bună. <3
1. Ştii de ce am spus că vârsta nu contează? Unii au vârsta de 30 de ani şi gândesc ca nişte copii, unii au 18 ani şi deja gândesc superior. Am o vârstă destul de comună pe acest forum.
2. Aş putea. Vrei să aflii zodia? Sau poate... 
3 şi 4. Îmi place numele meu, simt că mă caracterizează chiar dacă n-are o definiţie. Nu mi l-aş schimba, consider că totul se întâmplă cu un rost.
5. Nu, dar dacă încerc să învăţ pot lua un 9 sau 10.
6. Oricare despre psihologie... însăşi gândirea umană e un mister. 
7. Acum câteva săptămâni am văzut un film nou, Wolverine. S.F, suspans.

8. ''Dacă găseşti un drum fără obstacole, probabil acela nu duce nicăieri.''
9. N-am una.
10. Filmele, cărţile, persoanele.
11. Nu, în prezent încă încerc să descopăr ce este ''Naruto''. Am o dilemă...
12. Paranormal este un termen pentru o varietate de fenomene care ies din sfera normalului. Mai multe lucruri se includ în el, deci cred. Nu în ''fantome''.
13. Da. Nu m-ai intrebat care, norocul meu. 
14. Multe lucruri, mi-ar plăcea să mă schimb radical. Să am o gândire mult mai dezvoltată, astfel reuşind să-mi ţin in frâu nervii şi perioadele în care sunt mai capricioasă.
15. Un an.
16. Nu urmăresc seriale.
17. Dulciuri.
18. N-am unul.

Destul de multe întrebări, se pare că şi tu ţi-ai găsit inspiraţia.
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Joi 15 Aug 2013 - 21:27
Buna Sabrina! Bine ai venit pe forum! Imi place mult numele tau. :3
Imi pare bine sa te cunosc. :3 Sper sa te distrezi, sa-ti placa aici, sa fi activa, sa iti faci multi prieteni si sa te simti bine alaturi de noi. :3
Nu m-a obosit cand ti-am citit descrierea. Chhiar imi place cum te-ai descris. ^^
Intrebari nu am.
Distractie placuta! ^^
Ale-chan
Membru
Membru

la data de Sam 17 Aug 2013 - 16:49
Bine ai venit Sabrina ! Ce avem noi aici ? Vrei sa devii detectiv ? La fel ca mine. Si pe mine ma pasioneaza misterul din inauntrul persoanelor. Si cand vad o persoana misterioasa fac orice sa aflu cine este si ce ganduri are. Dar asta nu conteaza acum. Ce conteaza e ca tu sa iti faci multi prieteni pe aici si sa te distrezi. Presupun ca ne mai citim pe forum. Have fun here ! Pupici Kiss
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum