Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey, dears!

Distribuiti
    H∆ZY
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Hey, dears!

Mesaj Scris de H∆ZY la data de Vin 9 Aug 2013 - 12:58

Hei! Mda, sa incepem cu inceputul, asa-i? Pai, numele meu este Alina Dorina … ( nu o sa va spun numele de familie, este groaznic) Nu-mi spuneti Alina … sau Dorina, spuneti-mi Alice. Asa imi spune toata lumea, si ar fii chiar ceva nou pentru mine sa mi se spuna Alina ( Cahh, groazanic). Alice suna mai simplu. Am frumoasa varsta de 15 ani ( mda, nu mai frumoasa nu-i). . Mie una, imi place muzica, desenul … aceste activitai … mai simple sa zis asa Laugh Si totusi … in timpul liber mai urmaresc un film, tocmai acum am terminat un serial frumos : Prison Break ( actorul principal , foarte sexy : )) ), recent am inceput sa urmaresc un serial horror, America Horror Story, groaznic, filmul este super, super de groaza, eu nu sunt asa inebunita dupa horror, dar mi-am prospus sa termin acest serial. Muzica …hm, nu stiu ce sa zic … pfoai, Lana del Rey este preferata mea, este geniala, am aproximativ toate melodiile ei, este grozava, in rest nu ascult muzica din Romania, gen Alex Velea, Antonia … etc. NU! Nu stau bine la acest capitol. In rest .. totul e Okay… cred. : )) Nu, este okay. Ar fii dragut daca ne-am imprietenii cu totii, cativa prieteni in plus, nu strica. Eu va pupic pe toti. Ceaoo
    Andi
    Critic
    Critic

Re: Hey, dears!

Mesaj Scris de Andi la data de Vin 9 Aug 2013 - 13:35

Bună, Alice:hug:! Bine-ai venit pe forum. Eu sunt Andy, îmi pare bine să te cunosc. Deja ne-ai spus câteva lucruri despre tine, dar tot aş mai aveam nişte întrebări. Cum ai 15 ani, presupun că eşti la liceu. Deci la ce profil eşti? Te-ai gândit deja la o facultate? Ce mai asculţi înafară de Lana del Rey? Nici mie nu îmi place muzica românească actuală, deci mă bucur că împărtăşim aceeaşi părere Laugh. Ce anime-uri ai văzut? Citeşti manga? Cărti favorite? Filme favorite? Actori favoriţi? Melodii favorite? Cam atât. Îţi urez bun venit pe forum încă o dată, sper să te distrezi şi să-ţi faci mulţi prieteni Smile.
    Mady C.
    Banat

Buna !

Mesaj Scris de Mady C. la data de Vin 9 Aug 2013 - 13:36

Ma bucur ca ai ajuns pe acest site. Sper sa iti placa.... So... Intrebari ?

1)Ai frati sau surori ?
    2)Ai animale de companie ?
    3)Care este ficul tau preferat ?
    4)Imi spui numele tau de familie ?
    Ca sa te incurajez, o sa til spun pe al meu, este Stanciu.... Smile
    5)Ce gen de filme preferi ?
    6)Te intelegi cu mama ta ?
    7)Iti place Doctor who ?
    8)Din Naruto, care este personajul tau preferat ?
    9)Sti sa inoti ?
    10)Mustata, Bani, Mustata, Viata, Mustata.... a, da si sa nu uitam Mustata ?
    11)Crezi ca sunt ciudata sau nebuna Smile ?
    12)Vrei sa fim prietene ?
    13)Iti plac chestiile paranormale ?
    14)Ce zodie esti ?
    15)Iti place si rock-ul sau dubsteap-ul ?
    16)Culoarea preferata ?
    17)Daca ai fi ceva dulce, ce ai gi ?
    Eu as gi un ursulet de jeleu cu gust de coca colo... Big smile
    18)Sti sa faci RPC-uri ?
    19)Iti place chestia numita vlog ?
    20)Care este cea mai buna prietena ?
    Sper ca eu .... Smile Smile Smile

So... Cam atat cu intrebarile. Sper sa iti faci multi prieteni pe acest site, si sa ai multa activitate si sa scri multe ficuri.
    So.... Kay Bye Smile
    H∆ZY
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de H∆ZY la data de Vin 9 Aug 2013 - 14:21

Hello, dears. Imi pare bine  sa va cunosc. :3

@Andy:  Imi pare bine de cunostinta. :3 Pai, sunt la profilul mate-info. La facultate … um, sincer, inca nu m-am gandit.  Mai ascult si George Michael. Eu ascult muzica mai veche. Ap, si eu ma bucur ca impartasim aceasi parere privind muzica roamanesca de la ora actuala. Umm, toate seriile Naruto, Fairy tail, Toradora, Kaichou wa Maid-Sama, atat! Da, citesc manga.  Carti favorite, um, Casa Întunericului de Stephen King,  Imbratisare in amurg Sandra Brown ( da, mai citesc si Sandra Brown).  Filme favorite, uh, Mama, One Day, My Sister s Keeper, War Horse. Um , actori favoriti… nu prea am. …. Mi-a parut bine de cunostinta. *hugs*

@KrysTynuta: Imi pare bine de cunostinta. :3 Referitor la intrebarile tale :1. Da, am doua surori. 2. Nup, nu am animale de companie, sunt alergica la blana de animal, iar pasarile nu le prea indragesc. 3. Nu am inca un fic preferat. 4. Umm, ma gadeam ca o sa intrebe cineva si asta. Vasiloanca, este Vasiloanca. Laugh Merci ca mi l-ai spus pe al tau. 5. Prefer horror si actiune. 6. Da, ma inteleg foarte bine cu mami. :3 7. Nu sunt o fana de-a lui )8. Ap, Sasuke, e … SEXY! 9. Nu, nu stiu sa inot, dar vreu sa stiu. 10. Nu inteleg ce vrei sa spui cu “mustata”.  11. Nup, nu esti ciudata sau nebuna, esti foarte prietenoasa. 12. Normal!  13. Da, imi plac.  14. Sunt fecioara. 15. Prefer rock. 
    16. Negru. 17. Um, cred ca, tort cu ciocolata :3 18. Oarecum, 19. Um, nu prea.  20. Cea mai buna prietena? Sincer nu am asa ceva. Dar as vrea. Smile Mi-a parut bine de cunostinta. :3
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 9 Aug 2013 - 15:17

Neaataa, darling. Eu sunt Damaris, dar prefer sa-mi spui Liz. Kiss Ma bucur maxim sa te cunosc si ca ai venit in uriasaa noastra familie. *big hug* Big Hug Vreau sa te intreb si eu cate ceva.
    Care e ultima carte citita?
    Te mai uiti la desene?
    Ciocolata sau caramel?
    Nu-i asa ca inorogii exista?
    Ce culoare au ochii tai?
    Ce inaltime ai?
    Apa plata sau minerala?
    Cum ai dat de forum?
    Iti place aici?
    Cam atat, te-as ruga in mod special sa citesti si sa respecti regulamentul, si oo da, la fel de important ca regulamentul, e sa te distrezi! Muuuult, din plin, pana dai pe dinafara. Te asteptam si pe chat, sa mai vorbim. Kiss 
    Xo.Xo.
    H∆ZY
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de H∆ZY la data de Vin 9 Aug 2013 - 15:36

Hello, Liz! Imi pare bine de cunostinta. Referitor la intrebarile tale :3
    1. Casa intunericului - minunata carte.
    2. Normal! Nu o sa renut la desene asa de repede.
    3. Ciocolaata! :3
    4. Da, sunt de acord cu tine. Chiar exista!
    5. Sunt caprui deschis
    6. 1,69
    7. Apa plata
    8. O cunostinta de-a mea mi l-a recomandat :3
    9. Da! :3

Ne mai citim :3 *hugs*
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 12 Aug 2013 - 10:54

Bună! Bine ai venit pe forum şi în marele nostru neam, Alice! Eu sunt Andreea, încântată! Sper să-ţi placă aici pe forum şi să îţi faci câţi mai mulţi prieteni! Nu uita să respecţi Regulamentul, pentru că e Biblia noastră şi să te distrezi. Desenul preferat din copilărie? Melodiile preferate? De ce îţi place aşa mult de Lana del Rey? Şi eu o ador. :x Ne mai vedem. Să ai o zi bună. <3
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 15 Aug 2013 - 21:12

Buna Alce!
    Bine ai venit pe forum! :o3
    Sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni, sa fi activa si sa-ti placa aici. :3 Nu uita sa trerci pe la regulament, sa-l respecti. ^^ Te-ai uiitat la War Horse? :o3 e unul din filmele mele preferate! Il ador! :XMa bucur ca te-ai uitat. Si cateva animeuri la care ma uit si eu. :3 Avem ce duiscuta. Laugh 
    Inca o data, distractie placuta! *hug*

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 11:54