╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Salut!! :D

Distribuiti

Saly
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 04/08/2013

Salut!! :D

Mesaj Scris de Saly la data de Dum 4 Aug 2013 - 18:50

Buna tuturor,eu sunt Saly am 14 ani,imi place sa dansez, ador sa scriu ficuri sunt zodia pesti,la capitolu' ''noroc'' nu stau deloc bine.Caracterul meu este ca al lui Hinata sunt foarte timida:blush: si cand vorbesc cu cineva ma balbai mai tooot timpu',cativa din prietenii mei cred ca sunt o mare lasa,iar altii ca-s slaba de ingeri.Eu sper sa va fac voua o impresie mai buna despre mine.

Andi
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 27/04/2012

Re: Salut!! :D

Mesaj Scris de Andi la data de Dum 4 Aug 2013 - 19:25

Bună, Saly. Se pare că niciunul dintre nemernicii ăştia nu s-a obosit până acum să te salute. Eu sunt Andy, omul cu gusturi mai ciudate de pe aici *look at my signature*. E minunat că ai talent la desen, sperăm să postezi aici creaţiile tale. De asemenea, te aşteptăm cu ficuri şi oneshot-uri. Nu e nicio problemă că eşti timidă, dar fă ceva cu bâlbâitul ăla*joke*. Deeeci, ce animeuri îţi plac? Ce cărţi ai citit? Îţi place forumul nostru? Ai vreun film preferat? Ce muzică asculţi? -ai vreun actor favorit? Cum ai dat de forum? Cam atât, cred. Dacă mai ai ceva de adăugat, simte-te liberă să faci asta. De asemenea, dacă ai întrebări, punele fără ezitare. Sper să fii activă şi să îţi faci mulţi prieteni pe-aici. O zi bunăăă. Big Hug

Saly
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Saly la data de Dum 4 Aug 2013 - 21:59

Salut Andy!
    -Animeuri preferate:Naruto,Nana,Paradise kiss si Kaichou wa maid-sama.
    -Cartile citite sunt :Umbrele trecutului,La Medeleni,O noua viata...Think hmmm sunt mai multe,dar nu imi vin acum in minte. 
     -Da,este grozav,multe activitati grozave,ficuri de nota 10 si mai bine ma opresc aici deoarece suna ca o reclama de la tv.
    -Norbit:)) , comedie pura.
    -Muzica:pop,rock si dance.
    -Actorul meu preferat este Antonio Banderas.Love it 
    -Cum am dat de forum?Pai adevarul e ca nici eu nu mai stiu.Laugh

Mady C.
    Banat

Data de înscriere : 30/06/2013

Hei !!!

Mesaj Scris de Mady C. la data de Lun 5 Aug 2013 - 8:08

Buna, deci parerea mea despre tine este ca nu ar trebui sa fi timida ca nu merita. Incearca uneori sa iti spui punctul de vedere si lasa balbaitul  
    Este adevarat ca peste de multe ori sunt persoane timide, dar ar trebui sa uiti de conceptul asta. Si prieteni tai daca iti spun asta, tu incearca sa ii ignori. Nu au si ei ce sa faca si se iau de tine  
    Sper ca te-am ajutat. Imi place ca ai intrat pe acest forum. Sper sa te distrezi, la fel ca mine, si sa iti faci prieteni. So...Intrebari... 

1)Iti place Doctor who ?
    2)Iti plac chestiile paranormale ?
    3)Ai frati sau surori ?
    4)Iti plac melodiile rock ? Exemple .....  
    5)Ai animale de companie
    6)Iti place chestia numita "vlog" ?
    7)Iti place sa inoti ?
    8)Culoarea parului si a ochilor ?
    9)Mustata, Bani, Mustata, Viata, Mustata,..... a, da si am uitat de Mustata ?
    10)Citesti ????? Eu nu o fac, de asta te-am intrebat pe tine.
    11)Te intelegi cu mama ta ?
    12)Vrei sa fim prietene ?
    13)De unde esti?
    14)Iti place Hallaween-ul ?
    15)Care este numarul tau norocos ?
    16)Crezi ca nt. 13 este ghinionist ?

So, cam atata cu intrebarile....Ma bucur extrem de mult ca ai intrat pe acest site. Sper sa te intelegi bine cu toti. Daca vrei sa afli, anumite chesti despre mine, imi trimiti un mp cu ce vrei sa sti, iar eu sm sa iti raspund. Sper sa te distrezi, timido  Te pwp...dulce  

Ps: Ciudat.....          Gata 

Ultima editare efectuata de catre KrysTynuta in Lun 5 Aug 2013 - 18:25, editata de 1 ori

Saly
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Saly la data de Lun 5 Aug 2013 - 10:14

Buna Krystynuta,iti multumesc pentru sfaturi.
    1.Nu,habar nu am cine e.Think
    2.Nu,nu cred in ele.
    3.Da,o sora mai mica care e super enervanta.
    4.Da,dar spre rusinea mea ascult doar piesele de la Red Hot Chili Peppers.
    5.Da,un porcusor de guineea pe nume Mia.
    6.Nu.
    7.Nu stiu sa innot.
    8.Culoare parului este saten inchis,iar ochii sunt caprui.
    9.Mustata:))
    10.Da,mai toot timpul.
    11.Suntem cele mai bune prietene.
    12.Desigur.
    13.Buzau.
    14.Da,in fiecare an ma costumez si imi decorez camera.
    15.Nr. meu norocos este 10.
    16.Nu.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 6 Aug 2013 - 14:52

Buna Saly!
    Ma bucur sa te cunosc. Bine ai venit pe forum! (: Sper sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni, sa fi activa si sa te simti bine aici. Vreau sa-ti vad mai repede creatile. Ai un posrcusor de guineea? o.O Waaaaa. :o3 Avem ce manca de Craciun pe forum! :3 Mia, pune-te la ingrasat. Te voi manca! Te voi manca! :3
    Nici tu nu stii sa innoti ? xD Nici eu.Laugh
    Intrebari nu am, fetele ti-au pus deja. ^^
    Distractie placuta si nu uita sa citesti si sa respecti regulamentul! ^^

Acum este: Mier 7 Dec 2016 - 18:18