Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Salut :)

Distribuiti
    Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Sex : masculin

Salut :)

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Dum 4 Aug 2013 - 18:42

Salut sunt Narcis Smile Nu prea stiu sa ma prezint deci n'o sa zic prea multe Laughing Imi place rock'ul BVB in special ascult si BOTDF Think Imi place sa editez Angel Imi place Naruto da' ma gandesc ca se intelege de la sine Laughing Am 18 ani sunt din Petrosani si cam atat cred Think Unii ma cunoasteti prin intermediu' lu' Dany Angel Astept intrebari xD

Andi
    Critic
    Critic

Sex : feminin

Re: Salut :)

Mesaj Scris de Andi la data de Dum 4 Aug 2013 - 19:02

Nu prea sunt eu cu urările, dar având în vedere că asculţi Black Veil Brides, am să fac un sacrificiu şi am să scriu două rânduri.
    Păi bine-ai venit printre noi. Sperăm să te distrezi şi să fii activ pe forum. Eu sunt Andreea, dar poţi să-mi spui Andy sau Ayumi. Ce trupe îţi mai plac înafară de Black Veil Brides şi Blood on the dance floor? Ce părere ai de faptul că Andy Biersack şi-a tuns minunatul păr lung? Îţi place noul lor album? Melodii favorite? Ce anime-uri ai mai văzut? La ce profil eşti sau la ce facultate ai dat? Film/ carte favorită? Cam atât. Distracţie plăcută pe forum. Smile
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 5 Aug 2013 - 9:23

Bună! Bine ai venit pe forum şi în marele nostru neam, Narcis! Eu sunt Andreea, încântată. Sper că te vei simţi bine aici şi nu uita să citeşti Regulamentul şi să-l respecţi. Nu uita să ai grijă de Lexx! (d) Dacă păţeşte ceva, tu eşti vinovatul. (d) Aşa... 
    Ce cuplu ai vrea să fie în Naruto?
    Eşti mândru de aspectul tău?
    Eşti narcisist?
    Ce ai schimba la tine?
    Ai vreo fobie?
    Cam atât. Să ai o zi bună. <3
    Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Lun 5 Aug 2013 - 17:51

Cate intrebari o.o Nu ma asteptam o.o Laughing Hai sa vedem raspunsurile Angel 

For Andy:
    In primu' rand multumesc Smile Si ma bucur ca nu sunt singuru' fan BVB de pe aici Smile 
    1. Ce trupe îţi mai plac înafară de Black Veil Brides şi Blood on the dance floor? Metallica, AC/DC, Within Temptation, Nirvana si mai multe xD
    2. Ce părere ai de faptul că Andy Biersack şi-a tuns minunatul păr lung? Nu stiu ce sa zic ii statea mai bine asa Think Da' nu sunt foarte obsedat de cum arata Think Eu zic ca nu ii sta rau Laughing
    3. Îţi place noul lor album? Mai intrebi o.o il ador (goo)
    4. Melodii favorite? In the end, Coffin, Perfect Weapon, Beautiful Remains, Fallen Angels, Knives and Pens si toate celelalte Laughing 
    5. Ce anime-uri ai mai văzut? Elfen Lied, Detective Conan, Death Note Think Stai ca le'am uitat Laughing Bleach Think FMA Think Soul Eater, Blood+, Inuyasha, Kampfer Angel un episod din Junjou Romantica apoi mi s'a facut rau x.x stiti voi de ce x.x Hell Girl si mai sunt da' le'am cam uitat Laughing
    6. La ce profil eşti sau la ce facultate ai dat? Sunt la filo si abia anu asta trec in a 12'a Smile Nu nu am ramas repetent niciodata Angel 
    7. Film/ carte favorită? Nu ma dau in vant dupa citit Laughing Filmu' meu preferat ar fi Mirrors Think Ador filmele horror Angel 

For Deea:
    Stiu ce regulament aveti, mi l'a bagat Dany pe gat(d) Zici ca el ar fi admin aici sa mor eu x.x (parca vad ca imi iau o palma pentru asta Laughing ) Si da am grija de ea(d) Cum sa n'am grija de pisoiasu' meu mic:$ Asa raspunsurile(d)

1. Ce cuplu ai vrea să fie în Naruto? Nu stiu cred ca sasusaku Think 
    2. Eşti mândru de aspectul tău? Normal ca da Laughing :$
    3. Eşti narcisist? Nu xD Laughing
    4. Ce ai schimba la tine? Nimic :$ Poate doar orasu' in care stau (d) M'as muta in Iasi(d) Se stie de ce:$
    5. Ai vreo fobie? Nu nu cred ca am Think 

Cam atat Angel Mai vreau intrebari :$
    Alison
    Nou venit
    Nou venit

Mesaj Scris de Alison la data de Lun 5 Aug 2013 - 18:55

Salut! Bun venit pe forum! Sper sa iti placa aici! Mda,nu sunt buna la urari -.-' .

1.Iti place Paramore? Daca da,ai o melodie preferata?
    2.Ce iti place sa faci deobicei? 
    3.Animalul preferat?
    4.Materia preferata la scoala? La mine pauza. Laughing 
    5.Astepti sa inceapa scoala?
    6.Ai vazut filmele Sucker Punch si Cursa din Hazzard?
    Cam atat...
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 5 Aug 2013 - 20:00

Narcis *goo* Neata! -> Nu, nu, nu comenta, la mine la orice ora e Neata. Black Veil Brides? :O Nu pot sa cred. Sunt obsedata de ei -> Andy e de vina. Iti plaaaac.  
    Asa, trebuie sa te intreb cate ceva (mai multe)
    1-> Ce trupe mai asculti?
    2-> Tu ce crezi? Inorogii exista?
    3-> Ciocolata sau caramel? (a doua varianta e raspunsul mortal, ai grija)
    4-> Ai avut vreodata un prieten imaginar? 
    5-> Crezi ca sunt zanatica? -> alt raspuns mortal, ai grija
    6-> Ai vazut vreodata un extraterestru roz?
    7-> Esti fomist?
    8-> Iti place aici? (prima data era sa intreb daca iti place de mine Blush )
    9-> Esti pervers?
    10-> Kebab sau Mc?

Asa, iti ajung. Tuuuu, ai grija cu Regulamentul ca de curand Kira are 10 ochi si zau ca mi-ar fi mila de tine sa cunosti tigroaica din ea.
    Si asculti roooooock Love it Ce draguut. Si eu. Yea, frati pe viata. Poate ii mai dai vreun cot lui Dany sa te lase mai mult pe chat. Zic si eu (A).
    Heaven's Calling
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Heaven's Calling la data de Mar 6 Aug 2013 - 0:38

Alte ture de intrebari(goo)Stiti ca va iubesc(goo)Nu mai mult ca pe pisoiasu meu:$Da' tot va iubesc Angel

For Alison:
    1. Iti place Paramore? Daca da,ai o melodie preferata? N'am ascultat inca da' tot are un inceput Think
    2. Ce iti place sa faci deobicei? Sa fac sport Think Sa ies pe afara Think Sa editez poze:$ si sa cant Angel 
    3. Animalul preferat? Cainele cred Think
    4. Materia preferata la scoala? Clar pauza Laughing Ar mai fi engleza si romana cat de cat Think Angel 
    5. Astepti sa inceapa scoala? Urmeaza clasa a 12'a deci nu deloc(no):-s
    6. Ai vazut filmele Sucker Punch si Cursa din Hazzard? Nu maistiu daca le'am vazut sau nu Laughing Le caut sa vad Think Primu' imi pare cunoscut cred ca il stiu da' al 2'lea nu cred Think

For Liz:
    Mersi penru intrebari Angel
    1. Ce trupe mai asculti? In afara de ce am scris mai sus ar fi Bon Jovi Think si sincer nu mai stiu Laughing 
    2. Tu ce crezi? Inorogii exista? Logic doar esti aici Laughing 
    3. Ciocolata sau caramel? Ciocolata :>
    4. Ai avut vreodata un prieten imaginar? Nu Think Laughing 
    5. Crezi ca sunt zanatica? Doar putin nebuna(no) Da' de aia te iubesc(goo)Fetita lu' tata(goo)
    6. Ai vazut vreodata un extraterestru roz? Nu Think Da' am vazut un extraterestru imbracat in roz :-o
    7. Esti fomist? Nu Laughing Daca mananc toate cele trei mese din zi notezi in calendar(no)
    8. Iti place aici? Normal ca da Love it Si de tine imi place doar esti fetita mea(goo)Blush
    9. Esti pervers? De speriat Laughing Laughing Laughing 
    10. Kebab sau Mc? Niciuna(no) Nu prea mananc asa ceva xD
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 6 Aug 2013 - 14:46

Narciss. *hug*
    Iti urez, oficial, bun venit pe forum! Sper sa te distrezi, sa te simti ca acasa, sa-ti faci prieteni si sa fi activ! ^^
    Noi ne cunoastem, intrebari nu prea am dar vad ca fetele ti-au pus foarte multe intrebari. Bine, poate am una. Cum este sa locuiesti cu Danii. ((:

Foarte bine a facut Danut cand ti-a bagat regulamentul pe gat. [-(

Distractie placuta! ^^

Acum este: Dum 26 Mar 2017 - 6:23