╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Hello! :)

Distribuiti

Equinox †
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 04/08/2013

Hello! :)

Mesaj Scris de Equinox † la data de Dum 4 Aug 2013 - 18:21

Hello! Sunt noua pe aici. Ma numesc Denissa, dar prietenii imi spun Denni sau Sofy. Am 14 ani si sunt zodia scorpion. Iubesc muzica, desenul (hobby'ul meu) si in special animalele. In rest...nu stiu ce sa mai spun. Daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le puneti. Va pup, C'ya! Kiss Kiss 

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Re: Hello! :)

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 4 Aug 2013 - 18:37

Bine ai venit pe forum şi în marele nostru neam! (kiss) Sper să te distrezi, să-ţi faci mulţi prieteni şi să respecţi Regulamentul. Am câteva întrebări:
    Ce zici de dubstep?
    Crezi în vreun Dumnezeu?
    Îţi place numele tău?
    Ai vreo fobie?
    Ce ai schimba la tine?
    Te simţi bine în pielea ta?
    Îţi place matematica?
    Scriitorul preferat?
    Citeşti ficuri?
    Ultima carte citită?
    Cum te simţi pe forum?
    Cam atât. O zi bună. <3

Equinox †
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Equinox † la data de Dum 4 Aug 2013 - 18:49

Multumesc Reeah!
    - Sincer dubstep'ul mi se pare interesant.
    - Da, cred in Dumnezeu.
    - Imi place numele meu, mi se pare interesant, mai ales semnificatia. Smile 
    - fobie...mmm...frica de intuneric si paienjeni.
    - Nu as schimba la mine nimic. Nu sunt cine stie ce, dar fiecare e frumos in felul lui.
    - Ma simt bine in pielea mea, desi nu tot timpul.
    - Eu si matematica, diavolul si tamaia Laugh 
    - Scriitorul preferat...pai ar fi doi: Rachel Caine si Charlaine Harris. :x
    - Da, citesc ficuri. Chiar am cateva pe un alt forum.
    - Ultima carte citita a fost "Clubul V" de Kate Brian.
    - Inca nu mi-am facut o parere despre forum, dar sunt sigura ca e un forum extraordinar.

Andi
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 27/04/2012

Mesaj Scris de Andi la data de Dum 4 Aug 2013 - 18:54

Bună, Denni. Bine-ai venit pe forum. Sper să te distrezi şi să îţi faci mulţi prieteni. Eu sunt Andreea, dar poţi să-mi spui Andy sau Ayumi. Şi eu sunt scorpion, deci cred că ne-am înţelege bine Smile
    Cum ai dat de forum? Ce muzică asculţi? Ce anime-uri ai mai văzut? Materie favorită? La ce profil eşti? Dacă nu eşti la liceu, atunci la ce profil vrei să dai? Cum ţi se pare forumul? Ai vreun film favorit? Dar vreo carte? Actor favorit? Cam atât. Nu ştiu ce întrebări să mai spun. Păi, distracţie plăcută pe forum, ne auzim pe chat. Wink

Equinox †
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Equinox † la data de Dum 4 Aug 2013 - 19:32

Multumesc de primire Andy. Ma bucur sa te cunosc.
    - Sincer, e cam complicat. Am intrat pe fel si fel de site'uri pana am dat de forumuri cu tema 'Naruto' si mi'am spus ca trebuie neaparat sa intru pe toate. Sunt mare fana Naruto si desigur si alte anime'uri.
    - Muzica....pai ascult orice cu exceptia muzicii populare si a manelelor (asta clar nu e muzica). De un timp incoace ascult mai mult rock si muzica mai..nu stiu, inspirate din viata reala cum ar fi JustUs, Nane...etc.
    - Am vazut multe anime'uri pana acum, mi'ar lua o zi intreaga sa le enumar pe toate, dar cele care imi plac cel mai mult ar fi Naruto (Naruto Shippuden), Inuyasha, Nana, Winter Sonata, Amnesia, Dance in the vampire bund, Brothers Conflict si asa mai departe. 
    - Materia preferata...sincer nu prea am una care sa'mi placa atat de mult, dar totusi ar fi muzica.
    - Sunt la liceu, insa inca nu stiu la ce profil sunt din cauza unei mici probleme cu inspectoratul scolar. Am dat niste probe la un liceu de arta (dupa descurajarile familiei cum ca n-o sa intru unde vreau, asa ca am incercat un liceu de arta), iar acum dupa multe discutii sunt la liceu in orasul meu, dar inca nu am aflat la ce profil am fost repartizata. Sper sa intru la filologie.
    - Forumul mi se pare foarte interesant. Imi place mult.
    - Film favorit...pai ar fi "Big Momma: Like Father, Like Son"
    - Cartea mea preferata e "Trandafiri" (vol. 1, 2) de Leila Mecham. E o poveste foarte emotionanta Heart
    - Iar actorul preferat e Eddy Murphy

Mady C.
    Banat

Data de înscriere : 30/06/2013

Hai Salut !

Mesaj Scris de Mady C. la data de Lun 5 Aug 2013 - 8:25

So, ma bucur ca esti aici. Imi place numele tau. Ce so mai lungim,  Intrebari....

1)Pot sa iti spun Denny ?
    2)Iti place Doctor who ?
    3)Iti plac chestiile paranormale ?
    4)Ai frati sau surori ?
    5)Ce inaltime ai ?
    6)Care este ficul tau preferat ?
    7)Ce personaj din Naruto este preferatul tau ?
    8)Iti plac melodiile rock ? Exemplu...  
    9)Ai animale de companie ? Daca da, ce sunt si cum le cheama ?
    10) Care este numarul tau norocos ?
    11)Iti place cupleu SasuSaku ?
    12)Iti place sa inoti ?
    13)Vrei sa fim prietene ?
    14)Culoarea parului si a ochilor ?

Cam atat am de intrebat. Sper sa iti placa la noi. Fati multi prieteni aici si scrie o gramada de ficuri. A, da si be original !!!! Te pwp...  

Ps: L-am mancat pe Pikachiu...... O.O 

Equinox †
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Equinox † la data de Lun 5 Aug 2013 - 19:58

Ma bucur sa te cunosc Krystynuta 
    1. Da, poti sa imi spui Denny. Smile 
    2. E destul de interesant. Think 
    3. Sincer...nu imi plac. Le iubesc, le ador...parca as fi obsedata de asa ceva Laugh
    4. Nu am frati si nici surori, dar mereu mi'am dorit un frate mai mare. 
    5. Am 1.52
    6. Inca nu am avut sansa sa citesc ficurile de pe aici, dar te asigur ca de cum o sa intru o sa ma indragostesc de ele. Asa fac mereu Laugh Blush 
    7. Greu de zis...as vrea sa spun toate, dar totusi, preferata mea e Tsunade.  
    8. Da, imi plac. Exemplu....pai ar fi Snow White's Poison Bite - The end of prom night. 
    9. Da, am o catelusa pe nume Kilala Heart Heart
    10. Numarul meu norocos e 6 Smile
    11. Da, imi place. 
    12. Nu prea stiu ce sa zic...nu stiu sa inot, desi as vrea sa invat. 
    13. Da, vreau sa fim prietene. *hug*
    14. Culoarea parului...mmm...sunt satena, dar mi'am vopsit partea de jos in rosu coral, iar ochii sunt caprui.

Mersi inca odata fetelor pentru primirea calduroasa. Ma bucur ca am intrat pe acest forum. Imi place foarte mult aici. Va pup pe toate, C'ya! Kiss Kiss 

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:23