Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
UchihaAlex
Membru
Membru
Sex : masculin

J Balvin

la data de Dum 4 Aug 2013 - 9:34
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Re: J Balvin

la data de Mier 7 Aug 2013 - 9:22
Oh, ce am mai ascultat-o in periada Pastelui. Din ziua in care am luat vacanta de Paste am ascultat-o incontinuu. Peste tot unde ma duceam o auzeam. Este o melodie frumoasa, superba! Dar acum mi-am pierdut interesul pentru ea. ><
Lexa
Inactiv
Inactiv

la data de Vin 9 Aug 2013 - 20:12
Prima oară nu știam cine o cântă. Tipic mie, am aflat târziu ce și cum. Oricum, mi-a plăcut foarte mult și încă îmi place la nebunie. O ascult cu plăcere și dansez pe ea mai mereu. 

Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mier 4 Sept 2013 - 21:48
Eu, cel putin, am aflat destul de tarziu de melodie, dar apoi a venit perioada majoratelor de la mine din clasa si era nebunie pe melodia asta. Imi place mult, dar acum m-am cam plcitisit de ea.
Rose
Moderator
Moderator

la data de Mier 4 Sept 2013 - 22:02
Eu nu cred că m-am plictisit de melodia asta Smile)O ascult mereu când am ocazia. E chiar faină. La banchet a fost nebunie pe această melodie. Genială piesa :x  Piesa merge perfect la petreceri. [Clau, parcă Mirabella încerca să o imite pe baba aia atunci Laugh]
♥ Nekko ♥
Critic
Critic

la data de Vin 12 Aug 2016 - 20:26
Doamne cât de enervantă a fost melodia asta. Peste tot unde mergeam, o auzeam. Eram în autobuz în drum spre liceu și la fiecare stație auzeam că-i suna cuiva telefonul cu melodia asta. Am mers 3 stații!!! E bună la petreceri, dar nu e pe gustul meu. Nu prea ascult Raggae. Big smile
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mar 30 Aug 2016 - 22:59
Cât am putut să ascult melodia asta și tot nu m-am plictisit de ea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum