╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Lost love

Distribuiti

Jossephine
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Data de înscriere : 06/11/2011

Lost love

Mesaj Scris de Jossephine la data de Vin 25 Noi 2011 - 19:54

Capitolul 1

Povestea Sakurei

Afara ploua. Eu stau pe pat uitandu-ma la picaturile care se lovesc cu brutalitate de geamul meu. Ma simt singura doar cand ma gandesc cum am ajuns aici, lacrimile imi apar in ochi. De ce? Raspunsul e simplu. Sunt doar o fata de 19 ani care este torturata zi de zi, din cauza refuzarilor de a-mi pierde virginitatea. Am fost luata de catre Yakuza. Cel mai mare clan criminal din Tokyo. Cine e in varf? Un baiat brunet, bine facut, cu ochi negri ca noaptea in care se gaseste numai ura si dispret. El este de o perversitate inimaginabila profitand de fiecare fata care ii cade la picioare, iar eu batuta zi de zi, noapte de noapte de catre mana lui, acesta fiind Sasuke, Sasuke Uchiha.

- Nu, te rog! spune Sakura printre lacrimi si plina de vanatai.
               - Vrei sa ramai virgina, ha? Lasa ca-ti arat eu! Si incepu s-o loveasca cu cureaua fara mila.

Deodata aud venind pasi spre camera mea. Usa se deschide si apare o silueta masculina. Era Sasuke. Apoi mi-a zis aruncandu-mi o rochie foarte frumoasa in brate:
              - Imbraca-te cu asta, diseara avem musafiri importanti! Spune-i servitoarei sa te ajute. Apoi iesi trantind usa dupa el.

Topic mutat

Ultima editare efectuata de catre ☻♂Kimiko♀→Kim in Mier 1 Feb 2012 - 19:03, editata de 2 ori

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Lost love

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 25 Noi 2011 - 21:45

Deci i-au foccc
    Imi place la nebunie
    Cred ca inebunesc mai tare decat acum
    I superb :x
    Abea astept next-ul
    Spor la scris si multa imaginatie
    Sper ca urmatorul sa fie mai lung
    Te
    Te

Te

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Vin 25 Noi 2011 - 21:46

Capitolul 2

Povestea Sakurei

Si tranti usa.
    Am luat rochia si m-am uitat la ea. M-am dus in baie, mi-am facut un dus si am imbracat rochia. Aceasta era neagra iar sclipirea de pe ea era precum cristalele in lumina lunii. Era lunga si libera la un picior. Servitoarea, pe care o chema Liliana, a auzit soneria semn ca invitatii au ajuns .A coborat si a deschis usa. Unul dintre invitati era Kiba. Acesta era unul dintre cei mai bogati oameni .El vindea fetele pe care le primea de la diferite clanuri printre care si Yakuza. Fetele care ajungeau pe mana lui Kiba trebuiau sa fie dezvirginate, iar apoi le vindea la proxeneti. Printre invitati mai erau 5 baieti din clanul Yakuza. Am coborat scarile elegant si m-am dus langa Sasuke, apoi ne-am asezat la masa. Kiba se uita la mine foarte ciudat, lucru observat si de Sasuke. Privirea lui Kiba se muta, iar Sasuke l-a invitat in biroul sau sa vorbeasca.

Trecusera doua ore. Invitatii plecara. In momentul cand usa de la intrare se inchise, Sasuke ma impinge brutal pe masa si incepe sa ma sarute apasat. Una dintre maini umbla pe piciorul meu catifelat, iar cealalta am simtit-o ca intra sub rochia mea. M-am speriat foarte tare si i-am spus lui Sasuke tipand:

- Oprestete! Spun eu printre lacrimi.
    - Taci! Imi spune Sasuke apucand chiloteii mei din dantela.
    Speriata si plina de lacrimi imi eliberez mana de sub el si reusesc sa ii dau o palma dupa care fug in camera mea plangand. Sasuke incearca sa ma prinda si sa ma bata , dar este oprit de soneria telefonului sau. Acesta inchide si vine dupa mine:
    - Te-am prins! Imi zice el apucandu-ma de mana. Isi scoate cureaua de la pantaloni si spune:
    - Nu vrei sa mi te daruiesti mie? Atunci te daruiesti curelei mele! Si incepe sa dea cu brutalitate. Mai tarziu eu stateam in coltul camerei plina de zgarieturi si vanatai insangerate sughitand de la atata plans. Incerc sa ma ridic si sa ajung in pat, dar am cazut la loc. O servitoare vine in fuga si ma pune in pat punandu-mi niste comprese pe rani. Cand incepusem sa ma simt mai bine imi dau rochia jos si adorm in lenjeria intima.
    Era ora douasprezece noaptea, Sasuke intra in camera mea si se uita la mine cu caldura spunand in soapta:
    - Cum am putut sa ma indragostesc de tine? Se apropie de mine si ma saruta pe frunte dupa care ma inveli cu patura si pleca la el in camera.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 25 Noi 2011 - 21:53

Mi-au dat lacrimile lumee
    Iubesc ficul tau
    Ideea este geniala
    Vreau next-ul cat de repede pozibil
    Spor la scris si multa imaginatie
    Doar nu vrea sa o trimita la Kiba nu, ca din cele scrise eu asta inteleg
    Cum sa se indragosteasca de ea cad a batut-o ca pe un animal
    Saracuta Sakura...
    Te
    Te

Te

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Vin 25 Noi 2011 - 22:40

Aici next-ul si mersi mult ma bucur ca va place uitati adresa mea de mail cei care vor sa mai vorbim cristescucorina47@yahoo.com a si stiu ca vati tot intrebat daca sasuke o da pe sakura lui kiba veti afla in ficurile urmatoare

CAPITOLUL 3

POVESTEA LUI SASUKE

M-am dus la mine in camera si m-am uitat in oglina spunandu-mi in gand nici eu nu mai stiu cine sunt,ce am devenit?Apoi sasuke se tranteste in pat si adoarme.Era 7 dimineatea sasuke este trezit de telefonul care suna continuu,il ia si raspunde somnoros:
    -Alo?....
    -Hey sasuke,sunt io Kiba.Sasuke se dezmeticeste brusc imediat ce ii aude numele
    -Ce draku vrei?intreaba sasuke suparat
    -OOOO ce-i cu tonul asta?
    -Nu ma lua pe mine cu dastea si treci la subiect ce vrei?!
    -Pai.....vroiam sa te intreb daca te-ai hotarat daca vrei sa mi-o vinzi pe fata...nu-ti mai amintesti ca am vorbit in biroul tau?
    -Ce.....?......!!!!!

FLASHback

-Deci sa inteleg ca vrei sa mi-o vinzi pe bomboana roz?
    -Da,imediat ce ii castig increderea si ii iau virginitatea e a ta.
    -Ce baiat rau esti.Cand te plictisesti de ea o dai ha?
    -Normal!Ce altceva vrei sa mai fac cu o carpa?

end of FLAHback

-Iti amintesti?
    -aaaa..da....nu m-am hotarat inca.
    -Te inteleg...e o bunaciune ce mi-ar placea so simt
    -
    mda.Raspunde sasuke nervos
    Sasuke inchide telefonul si pleaca sa vada daca sakura e in regula.Aceasta statea in baia din camera ei pe masina de spalat isi trata ranile facute de sasuke.Acesta intra peste ea,iar ea inchide ochii pregatindu-se sa fie agresata si sa nu planga.Sasuke se aseaza in genunchi si ii trateaza ranile de la picioare.Sakura se uita la el vrand sa-l mangaie pe cap dar isi retrase mana deoarece sasuke o lua in brate si cobora cu ea la parter in bucatarie unde ii spuse Lilianei sa-i faca lui sakura ceva de mancare pentru ca el trebuia sa se intalneasca cu niste prieteni.O aseaza pe sakura pe scaun,isi pune geaca de piele si isi ia cheile de la masina.Inainte sa plece trece pe langa sakura si ii sopteste cu caldura la ureche:
    -Sa te culci dupa ce mananci.Nu vreau sa fii obosita.Apoi o saruta pe frunte si pleaca.

Lucifer
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 18/08/2011

Mesaj Scris de Lucifer la data de Vin 25 Noi 2011 - 22:43

interesant ti-as da o sugestie daca nu te supuii
    "Fale mai lungii plz" imi place oricum schimbarea lui sasuke dar ma enerveaza foarte tare ce a vb cu Kiba

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Vin 25 Noi 2011 - 23:38

CAPITOLUL 4

Dupa ce pleca sasuke se urca in masina si se duse spre un club unde ar fi trebuit sa se intalneasca cu prietenii.Ajunge acolo si intra in club.In jurul lui erau fete ce dansau la bara si prietenii lui erau cu berea in mana.Se duce si el langa ei si peste jumatate de ora se imbata.Langa el erau 2 fete.Una era blonda si avea ochii albastri,era imbracata intr-o rochie neagra fara bretele cu doua palme mai sus de genunchi,INO.Iar cealalta era bruneta si avea ochii precum culoarea lunii si era imbracata cu o fusta mini ,deci era foarte usor sai vezi chiloteii albi de dantela,iar bluza ei era mai sus de buric cu bretele.Bruneta pleaca sa bea niste suc,iar sasuke ii baga 2 degete lui INO intre picioare frecandule usor pe langa chilot,facand-o sa geme de placere,iar apoi o saruta brutal.Limba lui ajunge pe gatul ei iar sasuke le mai adauga la cele doua degete inca 1 si le baga "inauntru".INO incepand sa geme de placere.
    Se face ora 11 noaptea si sasuke ajunge acasa beat mort.Sakura statea in pat ca nu putea dormi din cauza furtunii care incepuse afara.Sasuke intra la ea in camera,iar ea se sperie spunand:
    -!!!....SASUKE ce bine ca ai.....!!!!Dar nu apuca sa termine ca sasuke o apuca de talie si o saruta brutal.Aceasta simtea limba lui sasuke intrand in gura ei si facand-o sa-i inghite saliva pe care io "dadea".Ea incearca sa se smuceasca dar sasuke o apuca de maini.Sakura simtea gustul de alcool din gura lui sasuke si incerca sa-i spuna:
    -Sasuke..esti...bea.....!!!O tranti in pat si spuse:
    -Hai sa facem dragoste!!
    -N-N-NU!!!!SASUKE ESTI BEAT TE ROG REVINO-TI!!!!Si sakura incepu sa planga.Smucindu-se se elibera si ii dadu o palma lui sasuke asa de tare ca il zgariase pe obraz cu unghiile.Dupa care sakura isi puse mana la gura,iar sasuke se enerva si incepu din nou sa dea in ea cu brutalitate.Loviturile dureau de 10 ori mai tare pentru ca sasuke nu era constient de ce facea.Dupa un sfert de ora de batut sasuke iese din camera sakurei spunand:
    -CURVA NAIBII!!Si pleca in camera lui lasand-o pe sakura suspinand in coltul camerei.Aceasta plangea gandinduse cu ce am gresti?Liliana venise sa-i aduca inca o patura cand o vazu batuta in coltul camerei,scapa patura si o ajuta sa se ridice,o ajuta sa se schimbe si o ajuta sa se aseze in pat.
    Sakura ii multumeste imbratisand-o.Iar apoi ramane singura inecata in ganduri.Frica primita de la sasuke si cu frica de furtuna o faceau sa aiba iluzii.Nu putuse sa doarma, toata noaptea i se scursesera lacrimile pe obraji.
    Era dimineata,ploaia nu se domolise.Sasuke se trezise si avea o durere cumplita de cap...intr-un minut acesta spuse:
    -Ce s-a intam......!!!!!!!!!!

FLASHback

-!!!....SASUKE ce bine ca ai.....!!!!Dar nu
    apuca sa termine ca sasuke o apuca de talie si o saruta brutal.Aceasta
    simtea limba lui sasuke intrand in gura ei si facand-o sa-i inghite
    saliva pe care io "dadea".Ea incearca sa se smuceasca dar sasuke o apuca
    de maini.Sakura simtea gustul de alcool din gura lui sasuke si incerca
    sa-i spuna:
    -Hai sa facem dragoste!!

-N-N-NU!!!!SASUKE ESTI BEAT TE ROG REVINO-TI!!!!Si sakura incepu sa
    planga.Smucindu-se se elibera si ii dadu o palma lui sasuke asa de tare
    ca il zgariase pe obraz cu unghiile.Dupa care sakura isi puse mana la
    gura,iar sasuke se enerva si incepu din nou sa dea in ea cu
    brutalitate.Loviturile dureau de 10 ori mai tare pentru ca sasuke nu era
    constient de ce facea.Dupa un sfert de ora de batut sasuke iese din
    camera sakurei spunand:
    -CURVA NAIBII!!

end
    of FLAHBACK
    Acesta se incrunta si crajni din dinti gandinduse cum am...?AAAHHHH!!!FIRAR!!!
    Sasuke merse la sakura in camera care doar dimineata adormise.Avea sutienul aproape rupt cu totul.Sasuke se duse langa ea se aseza pe patul ei si o mangaie pe obraz fara sa o trezeasca spunand in soapta:
    -De ce mai blestemat sa te iubesc?.....

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 26 Noi 2011 - 8:37

Superb
    Mi-au dat lacrimile de atata plans
    Vreau next-ul urgent!
    Sasuke vrea sa o violez iar ea nu vrea si o bate iar acu aceasi poveste.
    Ii transmit doar un lucru lu' Sasuke
    "
    Animal, badaran, pervers.Copil fara viitor, taran fara inima! "
    Lui nu ii este putina mila?
    Superb ficul.
    Next

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Sam 26 Noi 2011 - 9:24

creddddd ca ma arunc in ....lacul care s-a format cu ajutorul lacrimilor mele.Saracuta de sakura infiecare zii e batuta.Doamne baga-ma si pe mine in fic dar sa il bat io pe sasuke=))Laughing
    oricum vreau next

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 26 Noi 2011 - 11:10

OOOOOO MA BUCUR CA VA PLACE MA BUCUR NESPUS.OK NEXT-UL!!

CAPITOLUL 5

-De ce m-ai blestemat sa te iubesc?Apoi sasuke se ridica uitandu-se la ea cu parere de rau si cu mila.Se indrepta spre usa,dar inainte sa plece mai arunca o privire la fata nevinovata care nu-i facuse nimic...si inchise usa.Fara ca sasuke sa-si dea seama ea era treaza de mult.Vazuse privirea blanda a lui sasuke cu adevarat...apoi cazu pe ganduri.

FLASH BACK

-
    Te-am prins!Imi zice el apucandu-ma de mana.Isi scoate cureaua de la pantaloni si spune:
    -
    Nu vrei sa mi te daruiesti mie?Atunci te daruiesti curelei mele!

.....................................................................................................................

-Sa te culci dupa ce mananci.Nu vreau sa fii obosita.Apoi o saruta pe frunte si pleaca.

...................................................................................................................................................

-!!!....SASUKE ce bine ca ai.....!!!!Dar nu
    apuca sa termine ca sasuke o apuca de talie si o saruta brutal.Aceasta
    simtea limba lui sasuke intrand in gura ei si facand-o sa-i inghite
    saliva pe care io "dadea".Ea incearca sa se smuceasca dar sasuke o apuca
    de maini.Sakura simtea gustul de alcool din gura lui sasuke si incerca
    sa-i spuna:
    -Hai sa facem dragoste!!
    -N-N-NU!!!!SASUKE ESTI BEAT TE ROG REVINO-TI!!!!

-CURVA NAIBII!!
    .....................................................................................................................................................

-De ce m-ai blestemat sa te iubesc?Apoi sasuke
    se ridica uitandu-se la ea cu parere de rau si cu mila.Se indrepta spre
    usa,dar inainte sa plece mai arunca o privire la fata nevinovata care
    nu-i facuse nimic.

END OF FLASH BACK

Sakurei ii dadusera lacrimile.Isi puse un halat din dantela pe ea,iesi din camera ei si cobora incet scarile tinanduse de bara.Ajunse in bucatarie unde incerca sa-si acopere ranile ca sa nu le vada servitoarele.Dupa care se aseza la masa si intreba cu o voce joasa si tremurand:
    -Unde e sasuke?
    -A spus ca pleaca sa se plimbe cu masina.Au raspuns ele nedumerite de intrebarea sakurei.Sakura se uita la ele si spuse:
    -a....bine.Ma puteti lasa singura va rog?
    -Da.......Sigur.Si servitoarele plecara.Sakura statuse in bucatarie singura un sfert de ora.Dupa care auzi usa de la casa deschizandu-se...Si cineva intra in bucatarie.Era sasuke.Sakura se uita la el printre lacrimi,iar sasuke se uita la ea vinovat.In doua secunde sakura il imbratiseaza cu dragoste.Sasuke imediat fu uimit de reactia fetei si o lua ca un te iert...Apoi ii raspunse la imbratisare.Sakura il saruta pe obraz si pleca din bucatarie aruncandui o privire de te iubesc si pleca in camera ei.Sasuke cazu pe ganduri...dar fi oprit de o servitoare care ii spuse ca il asteapta cineva in sufragerie.Sasuke merse in sufragerie si il vazu .....

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Sam 26 Noi 2011 - 11:27

Buna Wink Kiba parca vad deci daca e chiar el mor,dau foc la casa=))Imi place foarte mult. Love it Vreau next-ul urgent pana nu mor de la atata suspans.Spor la scris si multa imaginatie!

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 26 Noi 2011 - 12:19

CAPITOLUL 6

Era...Itachi....Itachi Uchiha
    -Ce draku cauti tu aici?Intreaba sasuke nervos.
    -Hey hey hey!Linistestete!Ma asteptam la un buna sau ceva de genu.Spune Itachi razand
    -Scutestema!Spune sasuke pe un ton nervos.
    -Am venit si eu sa vad ce faci.
    Mda.raspunde sasuke dandusi ochii peste cap.
    Itachi era cel mai bun prieten al lui Kiba.Kiba primea de la el cele mai frumoase fete.Vroiam sa vad daca ai vreooooo.......si ramane cu gura deschisa cand o vede pe sakura trecand pe langa usa sufrageriei.Sasuke se uita la Itachi si ii zise:
    -La ce te hol.......nu nu nu nu nu nu nici gand,nu ea!!!
    -De unde ai luat papusa aia rozalie?Intreaba itachi cu un zambet pervers pe fata.
    -Sterge zambetul ala pana nu-ti transform capul in tinta pentru gloante.Spune sasuke serios.
    Itachi se opreste din zambit si zice:
    -E virgina?
    -.....Da.Raspunde sasuke intrand in ganduri
    -Nu merge nu?
    -Nu,nu o pot convinge si asta ma enerveaza la culme.....si ajung sa dau in ea.Spune sasuke incruntanduse si strangand pumnul.
    -Nasol...Dar cred c-o sai castigi inima.Spunand asta Itachi pleca.Lsandul pe sasuke ingandurat.Sa facut noapte picaturile de apa loveau cu putere asfaltul.Sakura era in baie si se spala gandindu-se cat de mult ar dureao daca ar renunta la virginitate.Raspunsul avea sa-l afle in noaptea aia fie ca voia sau nu.Se facuse ora 12 noaptea.Sakura dormea intr-un halat roz transparent prin care se vedea lenjeria iei neagra de dantela.Usa camerei iei se deschide si se vede o umbra masculina care o leaga la maini,la picioare cu o sfoara fara sa o trezeasca.O leaga la ochi,dupa care ceva ii linge gatul si o trezeste....

SCUZE CA E SCURT DAR TREBUIA SA VA LAS IN SUSPANS,DAR FARA GRIJI URMATORUL VA FI MAI LUNG.HOPE YOU LIKE IT.

Ultima editare efectuata de catre XK0Ry in Sam 26 Noi 2011 - 12:27, editata de 2 ori

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Sam 26 Noi 2011 - 12:23

Buna Smile Perverso vrei sa ma excit pana peste cap ei lasa lasa ca nu ma excit eu as ausor(sper) oricum vreau next dar sa fie pervers. Spor la scris si multa imaginatie!

dydy
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 19/07/2011

Mesaj Scris de dydy la data de Sam 26 Noi 2011 - 13:12

ce!!!!!!!!!? cum de nu am observat ficul Very Angry
    Deci,, inka o perversa....ce ma bucur! Big smile macar nu sunt sigura..
    Deci abia astept nextul Love it

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 26 Noi 2011 - 14:25

CAPITOLUL 7+18+18=))

Ii linge gatul si o trezeste....
    Aceasta isi da seama de ce se intampla si se smuceste.Apoi "anonimul" spune:
    -Nu-ti fa griji baby o sa treaca!Iar acesta zambi cu pofta.Lui sakura ii daduara lacrimile si intreba tremurand:
    -Cine esti?
    -Asta nu conteaza acum scumpete.E chiar atat de greu sa-ti dai seama?Intreba acesta zambind pervers...
    -S-s-sa-sasuke?
    -In persoana!Spune el dadndu-i jos halatul.
    -NU!!!OPRESTE-TE!!!!!Tipa sakura dar nimeni nu o auzea.
    -Tipa cat vrei nimeni nu te aude.
    -Te rog opreste-te!Spune aceasta printre lacrimi.
    -De data asta nu mai scapi de mine.Si atunci sakura simti doua maini care ii dadeau chiloteii de dantela jos.Doua degete se frecau de "comoara iei".Atunci ea incepu sa geme pe un ton mai ridicat,sunete placute de urechea lui sasuke.Si cu cat ea gemea mai tare cu atat sasuke facea s-o doara mai mult.Sakura simti un deget de-al lui intrand in ea si scoase un tipat,iar sasuke ii puse mana la gura.Apoi simti inca un deget in interorul ei si scoase un scancet puternic.Apoi sasuke isi folosi cealalta mana pentru ai lua mainile lui sakura si a ile pune pe abdomenul sau bine facut.Aceasta varsa lacrimi amare in timp ce sasuke zambea pervers.Sakura auzi slitul lui sasuke deschizanduse.
    -Acum o sa vezi cum e sa simti sa fi cu adevarat femeie!Zise sasuke introducandusi "amicul" in sakura.Aceasta simti si scoase un tipat cat o tineau plamanii.Dupa asta din ea incepuse sa curga un lichid rosu care se scurgea pe pantalonii lui sasuke.Acesta zambi pervers,iar sakura plngea in timp ce tremura.Sasuke ii da lui sakura sutienul jos si incepe so sarute pe gat.Dupa care limba lui ajunge intre picioarele lui sakura facand-o sa sa geme de durere.Apoi ajunge la buzele ei si o saruta apasat facand-o sa simta gustul de sange din gura lui sasuke.Dupa care acesta se introduse din nou facand miscari de "dute-vino"in timp ce ea gemea de durere.Peste 10 min un lichid alb isi facu apariti intre ei iar transpiratia si caldura le cuprindea corpul.Sasuke o saruta pe sakura pe obraz si spune:
    -Acum dormi.Pe cearceaf erau pete de sange.Aceasta adormi plangand,iar sasuke se duse la el in camera si adormi.
    De dimineata Itachi veni pe la ora 7 sa vada ce face sasuke si rozalia.Se duse in camera lui si il vazu pe sasuke cu pete de sange pe pantaloni.Isi dadu imediat seama ce se intamplase si il lua pe acesta intr-o bataie de toate zilele.Il lipi de perete tipand la el .Il tranti pe jos pe sasuke,pleca in camera sakurei si o lua in brate.Dupa care o puse in masina lui si o lua cu el.Sasuke statea pe jos incruntat,si stergandusi sangele de la gura isi spuse in gand o sa mi-o platesti!!!

HOPE YOU LIKE IT!!!

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Sam 26 Noi 2011 - 14:40

Buna Smile
    INTERESANT. Biata sakura violata in asa fel.. doamne fereste macar a luat-o itachi cu el.Oricum sasuke a fost un nemernic Vreau next-ul! Spor la scris si multa imaginatie!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 26 Noi 2011 - 17:17

Animalullllllll
    Il omor!!!!
    Itachi s-a indragostit de Sakura?
    Imi place foarte mult. Vreau next-ul urgent!
    Cat mai repede posibil si lung plin de suspans te rog!

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 26 Noi 2011 - 18:59

CAPITOLUL 8

Sakura se trezi pe bancheta din spatele unei masini.La volan era Itachi.Atunci sakura intreba speriata:
    -Ce caut aici???
    -Am vazut ce ti-a facut sasuke.I-am dat eu s-o tina minte.De acum in colo o sa stai cu mine.Sakura se uita la el si raspunse:
    -M-m-multumesc!
    -N-ai de ce acum culcate cred ca esti obosita.
    -Dar unde mergem?Intreba sakura
    -La mine acasa.Sasuke nu te va gasi aici.Ii raspunde itachi promitator.
    -bine.Amandoi ajunsera acasa la itachi.

Trecusera 3 luni si era 12 noaptea.Sakura nu putea dormi.O durea nespus de tare stomacul.La un moment dat a simtit ceva care ii vine pe gat si a alergat in baie.Itachi a vazut-o si a fugit dupa ea.Cand itachi a ajuns langa ea,aceasta vomitase tot ce mancase in ziua aia.Itachi a luato in brate si a intrebat-o:
    -Acum cum te mai simti?
    -Mai bine,cred.Raspunse fata recapatandusi culoarea.Apoi adormi in bratele lui Itachi.
    A doua zi se trezi in pat.Itachi era in bucatarie.Sakura incerca sa se ridice din pat dar nu putea.Atunci il striga pe Itachi.Acesta chema o doctorita.Doctorita veni si il ruga pe Itachi sa paraseasca camera cat timp o verifica pe sakura.Dupa o jumatate de ora aceasta iesi spunandu-i lui itachi:
    -Felicitari domnule!Ii spuse doctorita fericita.
    -Pentru ce ?Intreba Itachi nedumerit.
    -Domnisoara Sakura este........

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 26 Noi 2011 - 19:59

Buna Smile
    Imi place foarte mult. Love it Dar cam scurt
    Insarcinata Uuuu, ce suspans.
    Vreau next-ul urgent!Imi place, place, place <3 Spor la scrissi multa imaginatie!

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Joi 2 Aug 2012 - 20:48, editata de 1 ori

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 26 Noi 2011 - 20:38

CAPITOLUL 9

-Domnisoara sakura este insarcinata.
    -CE??????Raspunde Itachi nervos.
    -O sa fiti tata.O zi buna si doctorita pleca.Itachi isi puse mainile in cap si se uita la sakura.Aceasta dormea atat de firav.Itachi se aseaza langa ea,o mangaie pe fata si ii spune in soapta:
    -Imi pare rau,draga mea.Dupa care o saruta pe frunte si o lasa sa doarma.

PESTE 4 ANI

-Daisuke vino la masa!!
    -Da mami!Se aude o voce de baietel din exteriorul bucatariei.Un baietel cu par negru si ochi de aceeasi culoare intra in bucatarie si se aseza pe scaun intreband:
    -Cand o sa vina tati?
    -Din clipa in clipa dragul meu!Atunci se auzi cheia rotindu-se in usa.Itachi isi facu aparitia pe ea si trecu pe langa sakura sarutando pe buze si intrebad-ui:
    -Ce mai faceti?
    -Bine ii fac de mancare si ma tot intreaba cand vine tati cand vine tati.Raspunde sakura razand.
    -Ei tati e aici.Spune Itachi imbratisandu-l pe daisuke.Apoi acesta s-a asezat langa baiat si au inceput sa manance.Itachi era putin ingandurat si isi aminti ce vazuse inainte sa ajunga acasa

FLASHback:

Itachi trecea pe acolo si se uita la o masina care i se parea foarte cunoascuta si-a intors capul 90 de grade si l-a vazut pe sasuke vorbind cu un tip.Itachi trase o sperietura zdravana dar pana sa reuseasca sa se poata face nevazut sasuke deja isi dadu seama cine este si se uita la Itachi incruntat pana cand Itachi ajunse acasa.

end of FLASHback

Noaptea vine insotita de o ploaie brutala.Itachi plecase prin oras sa se asigure ca sasuke nu mai misuna prin jur dar cat timp era el plecat.O silueta de barbat intra in casa acestuia.Ajunge la sakura in camera.Iar sakura se trezeste brusc.Nici nu apuca sa vada cine este ca fu legata la maini si la picioare,iar ca sa adoarma ii puse un drog la gura.Acesta il vazu si pe daisuke care dormea linistit.S-a gandit c-o sa-l raneasca pe Itachi asa ca l-a luat si pe copil.Ia pus pe amandoi in masina si a plecat....

Lucifer
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Lucifer la data de Sam 26 Noi 2011 - 20:49

Buna Smile Imi place foarte mult. Foarte interesant Big smile Next urgent! Vai daca pateste ceva daisuke il omor pe sasuke, bou nu-si da seama ca ii copului lui .Next! spor la scris si multa imainatie!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 26 Noi 2011 - 21:08

Buna Wink
    Este foarte frumos Love it Foarte interesant. Chiar nu isi da seama ca Daisuke este fiul lui? Wow Neutru Next te rog! Este superb Vreau next-ul cat mai repede si azi Spor la scris si multa imaginatie!

Ultima editare efectuata de catre •Kira™ in Joi 2 Aug 2012 - 20:52, editata de 1 ori

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Sam 26 Noi 2011 - 21:37

NA NEXTU MAMA O SA MA OMORATI SI EU VA IUBESC

CAPITOLUL 10

si pleca.....
    Ajunge acasa si o pune pe sakura in patul lui dupa ce o dezleaga.Se uita atent la daisuke si il pune in bratele sakurei.Dupa care se uita la amandoi si se culca in alta camera.

DIMINEATA

Sakura se trezi speriata si il vazu pe daisuke langa ea,ceea ce o linisti putin.Se uita in jurul ei si isi dadu seama a cui era camera in care statea.Se ridica in picioare si se duse in cautarea lui sasuke prin casa.Se opreste in fata holurilor si din spatele ei se aude o voce cunoscuta:
    -Deci te-ai trezit.Aceasta se intoarse si il vazu pe sasuke zambind pervers la ea.
    -Ce caut aici?Intreba ea evitand sa-l priveasca pe sasuke.
    -Ma asteptam la ceva mai prietenos de atat.Spune el zambind.
    -Nu e amuzant!!!Spuse ea uitandu-se la el.
    -Ba da e.Spuse el contrazicand-o.Aceasta se enerva si pleca in camera ei.Sa aiba grija de daisuke.

Se facu rapid noapte.Daisuke dormea,iar sakura era in baie si isi facea un dus in lenjerie intima.Usa baii se deschide incet fara ca ea sa-ti dea seama si in spatele ei apare sasuke saurtand-o pe gat.Aceasta isi muta privirea imediat pana cand sasuke ii sopti:
    -Piticul ala.....e copilul meu?......

Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 27 Noi 2011 - 9:07

OMG
    Like de un infint de ori!
    Nici nu stiu ce sa zic.
    Este superb!
    Se stie ca vreau next-ul urgent, no?
    Daca nu se stie zic eu acum :
    "Vreau next-ul femeie!"

Jossephine
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Jossephine la data de Dum 27 Noi 2011 - 10:08

CAPITOLUL 11

-Piticul ala.....e copilul meu?.....Sakura se sperie la auzul acestor cuvinte si incerca sa plece dar sasuke o prinde de mana:
    -RASPUNDE-MI!!Spune el incurntat.Lui sakura ii dau lacrimile si ii spune intr-un tipat:
    -Da e!Dupa care se smuceste puternic si fuge la ea in camera plangand....Sasuke ramane nemiscat.Cazand in ganduri profunde si in amintiri dureroase

FlASHback
    Ii linge gatul si o trezeste....
    Aceasta isi da seama de ce se intampla si se smuceste.Apoi "anonimul" spune:
    -Nu-ti fa griji baby o sa treaca!Iar acesta zambi cu pofta.Lui sakura ii daduara lacrimile si intreba tremurand:
    -Cine esti?
    -Asta nu conteaza acum scumpete.E chiar atat de greu sa-ti dai seama?Intreba acesta zambind pervers...
    -S-s-sa-sasuke?
    -In persoana!Spune el dadndu-i jos halatul.
    -NU!!!OPRESTE-TE!!!!!Tipa sakura dar nimeni nu o auzea.
    -Tipa cat vrei nimeni nu te aude.
    -Te rog opreste-te!Spune aceasta printre lacrimi.
    -De data asta nu mai scapi de mine.Si atunci sakura simti doua
    maini care ii dadeau chiloteii de dantela jos.Doua degete se frecau de
    "comoara iei".Atunci ea incepu sa geme pe un ton mai ridicat,sunete
    placute de urechea lui sasuke.Si cu cat ea gemea mai tare cu atat sasuke
    facea s-o doara mai mult.Sakura simti un deget de-al lui intrand in ea
    si scoase un tipat,iar sasuke ii puse mana la gura.Apoi simti inca un
    deget in interorul ei si scoase un scancet puternic.Apoi sasuke isi
    folosi cealalta mana pentru ai lua mainile lui sakura si a ile pune pe
    abdomenul sau bine facut.Aceasta varsa lacrimi amare in timp ce sasuke
    zambea pervers.Sakura auzi slitul lui sasuke deschizanduse.

-Acum o sa vezi cum e sa simti sa fi cu adevarat femeie!Zise sasuke
    introducandusi "amicul" in sakura.Aceasta simti si scoase un tipat cat o
    tineau plamanii.Dupa asta din ea incepuse sa curga un lichid rosu care
    se scurgea pe pantalonii lui sasuke.Acesta zambi pervers,iar sakura
    plngea in timp ce tremura.Sasuke ii da lui sakura sutienul jos si incepe
    so sarute pe gat.Dupa care limba lui ajunge intre picioarele lui sakura
    facand-o sa sa geme de durere.Apoi ajunge la buzele ei si o saruta
    apasat facand-o sa simta gustul de sange din gura lui sasuke.Dupa care
    acesta se introduse din nou facand miscari de "dute-vino"in timp ce ea
    gemea de durere.Peste 10 min un lichid alb isi facu aparitia intre ei iar
    transpiratia si caldura le cuprindea corpul.Sasuke o saruta pe sakura
    pe obraz si spune:
    -Acum dormi.

END of FLASHback

Isi inchide ochii si incearca sa sterga acele amintiri dau nu poate.In acel moment sasuke isi da seama ca copilul era al lui dar sakura nu il daruise cu dragoste.Din cauza ca ce facusera ei se numea VIOL....

CAPITOLUL 12

....se numea VIOL.Sasuke
    merse rapid dupa sakura si o apuca de mana.Aceasta incerca sa se
    sumceasca dar nu reusi,si fix cand se agita mai tare si se intoarse cu
    spatele la sasuke aude:
    -IARTA-MA!!!Ii zice sasuke oprind-o.Aceasta se opri din smucit si se uita la sasuke:
    -Chiar?
    -Da...Raspunde sasuke vinovat.Apoi se apropie incet de sakura si ii spuse la ureche:
    -Ma
    ierti?Atunci sakura cu lacrimile in ochi il saruta,iar sasuke o ii lua
    picioarele si ile infasura in jurul bazinului sau dupa care o lipi de
    perete sarutand-o brutal.Fara sa se opreasca din sarutat se aseaza in
    pat,iar sakura isi da toate hainele jos pana la sutien.Sasuke isi
    desface slitul si isi introduce "amicul" in sakura cu rabdare.Aceasta
    incepe sa geama de placere facand-ui zambetul pervers al lui sasuke sa
    apara.Dupa cateva ore bune, cad amandoi pe pat transpirati si rasufland
    puternic.Sasuke o ia pe sakura in brate si ii zice la ureche:
    -Te
    iubesc!Auzind aceste cuvinte iesind pentru prima oara din gura lui
    sasuke raman incremenita cu lacrimile in ochi gata sa-mi cuprinda
    fata.Sasuke imi sterge lacrimile si masaruta pe obraz:
    -Dormi.Imi spune el cu o voce blanda dupa care atipesc pe corpul lui visand la noaptea asta magica.

De dimineata ma trezesc prima si ma imbrac.Cand sa ies din camera il aud pe sasuke:
    -Ai cumva de gand sa ma lasi singur?Intreaba acesta zambind spre mine.
    -Nu,dar
    trebuie sa merg sa fac micul de jun.Ma indrept spre el si il sarut,dupa
    care ies din camera si ma duc sa vad daca daisuke s-a trezit.Acesta
    dormea bustean cuprinzand tot patul de doua persoane adulte.Il sarut pe
    frunte si ma duc in bucatarie.

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 2:29