Helllo==o!

Distribuiti

Switch
    Inactiv
    Inactiv

Helllo==o!

Mesaj Scris de Switch la data de Mar 15 Noi 2011 - 15:53

Helllo==o!

Imi puteti spune ancu sau puteti folosi pur si simplu nickname-ul. Am 16 ani si sunt fana anime de cand ma stiu.
    Am vazut o multime de anime-uri, printre cele recente numarandu-se si Naruto, culmea, de Naruto m-am apucat de curand, dar sunt la zi cu episoadele. Printre preferate se mai numara si: Death Note, Vampire Knight, Yuyu Hakusho, Gravitation, Full Metal Panic...etc.
    Imi plac animalele, plimbarile in aer liber, glumele, sportul, sa invat lucruri noi, sa scriu role play-uri, grafica si multe altele.

Puteti intreba si alte lucruri in cazul in care va intereseaza.

Bye-bye!

▣ кєиич-cнαи♥™
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Re: Helllo==o!

Mesaj Scris de ▣ кєиич-cнαи♥™ la data de Mar 15 Noi 2011 - 15:59

Hey : ) !
    Bun venit la noi pe forum draga mea. Inainte de toate sa nu uiti sa citesti si sa respecti Regulamentul.
    Ma bucur ca te-ai inregistrat pe forumul nostru, sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni si sa fi cat mai activa.
    Daca ai vreo neclaritate in legatura cu ceva, sa-mi un PM si iti explic.

Eu sunt Kenny, imi pare bine si sper sa devenim foarte apropiate.
    Te Kiss Te Heart Te Big Hug
    Ja Ne ! Hi!

Switch
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Switch la data de Mar 15 Noi 2011 - 17:16

Hey, Kenny! Sunt incantata sa te cunosc si sper, de asemenea sa devenim prietene.
    Iti multumesc pentru primire si nu-ti fa griji, am citit regulamentul si am experienta in materie de forumuri, am fost si admin pe multe si stiu cum merge treaba deci nu am nelamuriri.
    Cat despre activitatea mea, aceasta va flucta in functie de ceilalti membri, daca ceilalti sunt activi voi fi si eu.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ja ne!

▣ кєиич-cнαи♥™
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ▣ кєиич-cнαи♥™ la data de Mar 15 Noi 2011 - 17:59

Ma bucur sa aud asta : D. Ma bucur ca ai experienta si asa ceva si sper sa nu incalci nici o regula, pentru se mai intampla fara sa vrei cum mi s-a intamplat si mie insa nu vreau sa-mi mai amintesc. Il legatura cu actvitatea ta, nu trebuie sa fi activa doar daca si ceilalti sunt ; ) pentru ca aici e vorba de munca ta, nu a lor. Dar daca tot despre asta este vorba te informez eu ca sunt foarte multi membri activi. Deci draga mea din nou ma bucur ca ai ales sa te inregistrezi pe forumul nostru si sper din tot sufletul sa te distrezi *kiss*.

Te pupacesc dulce .
    Kenny

dydy
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de dydy la data de Mar 15 Noi 2011 - 18:29

Hey! bine ai venit pe forum!
    Sper sa te simti bine, sa te distrezi si sa fi activa Big smile
    Si mie imi place full metal panic
    am intrebare:Care e culoarea tah favorita...dar materia de scoala(liceu)?
    Te pupacesc dulce Kiss

Switch
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Switch la data de Mar 15 Noi 2011 - 18:58

Nu asta era problema, Kenny, ma plictisesc daca ceilalti membri nu sunt activi. Daca afirmatia ta e adevarata atunci nu va fi nicio problema.

Hey!
    Mersi pentru intampinare, inima sfasiata(as aprecia daca mi-ai sugera o porecla sau numele tau in cazul in care nu-ti place sa folosesc nickname-ul).
    Daca ma voi distra voi fi si activa.
    Mie imi place mai mult seria Full Metal Panic: Fumoffu? decat clasicul pentru ca este mai mult decat amuzanta.
    Culoarea mea preferata este albastru, urmat de nonculoarea negru.
    Materia care ma pasioneaza este limba engleza.

Pup si eu Kiss

Ja ne!

RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Mar 15 Noi 2011 - 19:51

Hello Big smile Buna Switch, bine ai venit pe forum! Sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni! Daca tot iti plac animeurile forumul pune la dispozitie alt forum Laugh anime, deocamdata e in lucru. Il gasesti in meniul de navigare!
    Deci Have Fun! Si daca e ceva, da Pm Big Hug

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Mier 16 Noi 2011 - 15:52

x Hey Switch ! x

Iti urez bun venit pe forum
    Distractie maxima si o multime de prieteni
    Sa respecti regulamentul si sa fi activa Wink

x Intrebari x

No.1 Daca iti place muzica , ce gen ?
    No.2 Vreun serial preferat ? Anime sau neanimat ?
    No.3 Anotimp preferat ?
    No.4 Ce culoare iti place ?

poi cam atat cu intrebarile ,grafica . super fain si mie imi place sa fac gfx-uri . deci te invit sa postezi cateva "opere" d'ale tale .

Si atat > Good Bye And See Later <

Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Mier 16 Noi 2011 - 20:22

Buna scumpa! Bine ai venit printre noi.
    Sper sa te distrezi si sa-ti faci cati mai multi prieteni. Abia astept sa-ti vedem creatiile si pentru orice nelamurire poti intreba admini, moderatori sau criticii - pentru fanficuri.

Welcome, dear! Kiss

Switch
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Switch la data de Mier 16 Noi 2011 - 20:41

Arigato pentru primire, Rallu-chan! Am sa arunc o privire, caci animeurile au fost, sunt si vor fi mereu pasiunea mea.

Thanks, Anonim!

No.1 Daca iti place muzica , ce gen ?
    Da, imi place muzica. Pop, hip-hop, electro, rock, house, majoritatea, exceptiile sunt evidente, nu?
    No.2 Vreun serial preferat ? Anime sau neanimat ?
    Ma uit mai mult la animeuri si am o gramada. Dupa cum am spus si enumerat mai sus.
    No.3 Anotimp preferat ?
    Primavara.
    No.4 Ce culoare iti place ?
    Am raspuns deja la aceasta intrebare.

Poate voi posta cateva, daca ma apuc sa mai fac, in ultima vreme am cam tras chiulul.

Arigato si tie, Rose! O sa incerc sa le postez daca insistati. Nu, nu am nicio nelamurire momentan.

Va pup! Kiss

Ja ne!

Acum este: Dum 26 Feb 2017 - 14:15