╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Uta no Prince-sama.

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Uta no Prince-sama.

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 30 Iul 2013 - 9:41

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Uta no Prince-sama

[b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"]Genul seriei:[/b][/b][/b] Comedie, Dramă, Romantic
    [b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"]Teme regăsite în serie:[/b][/b][/b] Muzică
    [b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"]Vârsta recomandată:[/b][/b][/b] 13+
    [b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"]Data lansării:[/b][/b][/b] 3 iulie 2011
    [b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"]Număr de episoade:[/b][/b][/b] 13

[b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"][b style="font-weight:bold;"]Descriere:[/b][/b][/b]
    Haruka este o fată modestă, îndrăgostită de muzică ce intră la Academia Saotome pentru a își urmări visul de a compune. Aici este înconjurată de potențiali idoli din care unul va trebui să devină perechea sa pentru audiția de absolvire. Pe care îl va alege Haruka?

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Sex : feminin

Data de înscriere : 06/09/2011

Re: Uta no Prince-sama.

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Mar 20 Sept 2016 - 19:26

Acest anime este unul dintre cele mai bune reverse harem-uri pe care l-am văzut vreodată! Și nu glumesc! Am văzut multe! Tongue
    Primul sezon în special este cel mai tare! Al doilea și al treilea sezon stau în umbra celui dintâi. În curând va apărea și al patrulea sezon și abia aștept să văd cum se vor prezenta HEAVENS cu 7 membri, la fel ca STARISH. Puțin hilar acând în vedere că s-au luat după ei și nici măcar nu au venit cu o piesă nouă.  Down
    Oricum, un nou sezon înseamnă noi melodii - sper eu - interesante care să-ți încălzească sufletul și în care să te regăsești. Până acum mă regăsesc cel mai mult în poveștile și melodiile lui Jinguji și ale lui Tokiya. Big smile

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 20:00