╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

One Direction

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

One Direction

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 22 Iul 2013 - 23:33

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Re: One Direction

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Mar 23 Iul 2013 - 19:23

Mda... Fani OneDirection. Nu sunt hater, dar sincer, pana la momentul actual nici macar n-am auzit vreo melodie de-a lor,dar iata ca imi plac si mie. Au un mod original de a incepe videoclipurile. Sau doar mie mi se pare?Sper ca nu. Mi-a placut cand a sarit la babacul acela cu dgetul in fata de parca ar fi inceput s-al certe.AU vode furmoasa. Mai adu-ne!

Rose
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 08/04/2011

Mesaj Scris de Rose la data de Mar 6 Aug 2013 - 11:15

Asta e de mine :3  Aici e vina lui Ale, datorită ei eu le ascult melodiile şi îi iubesc.
    Da, sunt şi eu de acord cu Charle, au un mod original de a-şi face videoclipurile. Fac şi muzică, dar se şi distrează - părerea mea. Mi se par diferiţi şi unici faţă de restul trupelor.

Îmi place mult melodia. M-am îndrăgostit de ea şi nu e corect! Eu doream să fiu în locul acelei tipe T.T Viaţa e atât de nedreaptă, vă zic eu! Aia îl împingea, dar cred că eu săream pe el direct sau depinde, pe toţi cinci Laugh  Eh, eu nu am zis asta. Super melodia :3

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Joi 22 Aug 2013 - 22:41

Sincera sa fiu, eu nu prea ascult melodii de la 1D, pentru ca nu imi plac toate. Majoritatea m-au atins pe suflet, mai ales aceasta. Imi plac versurile si cei care o canta. Acum stiu de ce Liz este inebunita dupa 1D. Imi place totul la ea si sincera sa fiu, nu ma mai pot opri din a o asculta.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 1 Sept 2013 - 2:26

Normal ca e o melodie superba! Normal ca sunt originali si se distreaza, daca nu s-ar distra si ar fi ipocriti nu mi-ar placea sa-i ascult. Da, sunt inebunita dupa ei, obsedata, o mare obsedata, dar melodia asta e asa de.... si de.... nu stiu s-o descriu, o ador. :3 Si video-ul l-am vazut de n ori, de fiecare data am ras si de fiecare data mi-a placut <3

Acum este: Vin 2 Dec 2016 - 20:02