╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Salut :D

Distribuiti

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Data de înscriere : 21/07/2013

Salut :D

Mesaj Scris de Ariiana la data de Dum 21 Iul 2013 - 19:19

Hey! Ma numesc Ariana, am 14 ani si locuiesc in Hunedoara. Sunt atat de bucuroasa ca am gasit un loc unde imi pot arata creatiile. Big Hug  Pot spune ca imi place foarte mult K-pop'ul , le ador pe cele de la 2ne1 dar am multe alte k-bands pe care le indragesc. Desigur ca Naruto este serialul meu preferat, chiar daca nu il urmaresc de foarte mult timp, m-a fascinat de la primul edisod. Sper sa ne intelegem bine si sa va placa felul meu de a realiza ficuri. Agrement

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Salut :D

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 21 Iul 2013 - 19:51

Buna, Ariana ^^ Eu sunt Damaris, dar imi place Liz. Si eu sper sa ne intelegem ^^
    Am cateva intrebari pentru tine.
    1- Ai frati sau surori?
    2- Mai asculti si altceva inafara de K-pop?
    3-Ai animale de companie?
    4- Fanta sau sprite?
    5- Care e ultima carte citita?
    6- Dar ultimul film vizionat?
    7- Iti plac delfinii?
    8- Ce crezi despre dubstep?
    9- Te uiti la vlog-uri?
    10- Iti place aici? De ce?
    11- Cum ai dat de forum.
    12- Banii, viata sau mustata? 

Cam atat. Ma bucur sa te cunosc si sper sa fii activa. Ai grija sa respecti si regulamentul, Kira are mai mult de 10 ochi si vede toate greselile. Sa te distrezi cu noi Big Hug

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Dum 21 Iul 2013 - 20:12

Hey Liz! Multumesc pentru primire. Big Hug  Iar raspunsurile:
    1. Da, am o sora mai mica.  
    2. Desigur. Imi place foarte mult dubstepul, Hip Hop, Rapp si multe altele
    3. Da, un acvariu cu pesti
    4. SPRITE!
    5. Intamplarile unei pustoiace
    6. Piratii din Caraibe
    7. Da, adica sunt ok
    8. Imi place foarte muult
    9. Nu..
    10. Imi place foarte mult pentru ca voi putea fi apreciata pentru ceea ce fac
    11. Pai, cautam sa citesc cateva ficuri, si cum mi'au placut m'am hotarat sa'mi fac si eu cont
    12. Viata!

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 05/08/2011

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Dum 21 Iul 2013 - 20:20

Hello ^.^
    Bine ai venit pe forum. Sper că o să te distrezi și că o să-ți faci câțiva prieteni.
    Ăh ... de ce ai ales a doua variantă la întrebarea 12 postată de Liz? Viața ... care era cea mai importantă. Dacă nu vrei să răsounzi, nu-i nimic ^.^ Alte întrbări ... sigur. Care este culoarea ta preferată? - Îți place ploaia? - Anotimpul preferat? Argumentează. So ... have fun Smile 

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Dum 21 Iul 2013 - 20:55

Salut! :)Am sa trec direct la raspunsul intrebarii in legatura cu viata. Pai... fara viata nu poti avea nimic , bani sau mustata. Consider ca sanatatea e cel mai important lucru. Daca ai vrea, imi poti spune ce ai raspunde tu?
     Culoarea mea preferata? As spune Roz, Ploaia e fenomenul meu preferat. Poate suna ciudat dar mi se pare magic cum cad atat de multi picuri de apa din cer. Evident ca iubesc sentimentul acela cand stai in ploaie , iar anotimpul preferat e vara, pentru ca .. e vara!

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Dum 21 Iul 2013 - 21:04

Duăh Love it Sentimentul acela ... ca și cum o mie de ace reci îți ating pielea cu vârful lor ascuțit. E un sentiment plăcut. Și nu, nu-i ciudat. Mie îmi inspiră prospețime. Ploaia e ceva unic. No ... acum nu mă refer la ploile abundente, cu descărcări electrice, ploile care-și aruncă picurii precum niște săgeți, care fac dezastru, inundații; mă refer la ploile calde de vară, ploile care-și cern picurii peste pământ.
    Și întrebarea? Probabil aș da cel mai neimportant lucru, anume mustața Laugh Însă nu-i invalid nici răspunsul tău. Eu nu m-am gândit atât de departe. Îmi închipui că e un terorist care-mi vrea banii; ca să mă determine să-i dau, îmi dă o a doua variantă, adică viața, iar ce-a de-a treia, mustața, e pusă la caterincă. Deci nu-mi rămâne să-i dau decât banii ... ceea ce-și dorea de la început, nu? Și așa am scăpat cu viața, care mi-a rămas. Laugh
    Ciudat, nu?

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Dum 21 Iul 2013 - 21:13

Nu.. foarte ciudat Laugh  Dar pot spune ca ma simt mai bine ca nu sunt singura persoana care pierde timpul prin ploaie. Sincera, nu am crezut ca voi intalni vreo persoana de aceeasi parere ca si a mea. :beer2:Dar, daca ai vrea imi raspunzi la o intrebare? Iti place Lana Del Rey? Smile

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 21:15

Buuuna! *hug* Bine ai venit pe forum! Imi pare bine sa te cunosc. ^^ Sper sa te distrezi, sa fi activa, sa iti faci multi prieteni si sa iti placa aici! :o3 Iti place dubstepul? :o3 Daaaa. Iti plac melodiile lui Borgore? :o3 Eu le ador. [-( Intrebari nu mai am. ^^ Sper sa te simti bine aici. ^^

| P.s: Te rog sa treci pe la Regulament si sa-l respecti. (: |

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Dum 21 Iul 2013 - 21:21

Eh, o să întâlnești tot mai multe persoane. Ploaia e specială în ochii multora, însă nu i-ai întâlnit încă, sau poate, tocmai din pricina faptului că nu sunt mulți care adoră ploaia, nu au avut curajul să spună, nevrând să pară ciudați.
    Cui nu-i place Lana Del Rey? -.- Ah da! Celor care nu au auzit de ea, încăăăă Laugh Și nu, nu-mi place. O ador Love it 

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Dum 21 Iul 2013 - 21:28

Salut Kiri! >Big smile<  Si eu ma bucur sa te cunosc! Si stai linistita. Am citit regulamentul Wink  , defapt a fost primul lucru pe care l'am facut. Iar in legatura cu Borgore vreau sa spun ca ii iubesc muzica. He's a genius!   Fiind indragostita de melodia ,,Decisions'' unde apare si Miley.

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Dum 21 Iul 2013 - 22:03

Bunaaaaaaaaaaaaaa! Sunt una din nebunele forumului.Ma numesc Oxana Delia, dra mi se zice si Carter junior sau Carter 2nd. Deci, aucm cateva intrebari:

1.Iti place Tedi.E bautura mea alcoolica preferata. 
    2. Iti place de Sasuke?
    3. Ti se pare ca Sasuke e sexy?
    4.Iti place sa bei bere?
    5.Ce parere ai despre cuplul SasuSaku?
    6. Cuplul favorit din Naruto?
    7.O sa scrii un fic? O sa ma anunti si pe mine?
    8, Iti place sa editezi?
    9. Ti se pare ca sunt nebuna?
    10.Ai vrea sa fi prietena cu o nebuna?

Cam atat, pentru azi. Distreazate si nu uita sa treci pe la Regulament.

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Dum 21 Iul 2013 - 22:47

Bunaaaaa si tie! Doamne ajuta ca am dat de o nebuna! Laugh
    1. Tedi... e alcoolica, are morcovi.. e ok dar nu ma omor dupa el
    2. Am avut un timp cand eram innebunita dupa el, mi'a mai ramas putina nebunie
    4. Da! Timisoreanaa! Laugh
    5. E cuplul meu preferat
    6. Sasusaku..
    7. Desigur ca voi scrie! Si evident ca te anunt.
    8. Daca te referi la poze, nu sunt un adevarat artist dar imi place ceea ce fac
    9. De la chestia cu Tedi nu te'am mai crezut o fata normala Smile
    10. Sunt inconjurata de nebune, si eu fiind una :Dmi'ar placea mult Kiss

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Lun 22 Iul 2013 - 10:09

Hey, Ariana! ^^
    Ma bucur ca sa te cunosc. Deci...vad ca ai intalnit-o pe Carter junior. Din raspunsuri am aflat multe despre tine. Si mie imi place cuplul SasuSaku pot spune ca este primul care imi place din anime-ul Naruto. Sper sa trec cat mai repede cu putinta pe la creatiile tale si poate vei reusi sa ma anunti si pe mine cand iti vei posta fic-ul. Intrebari, nu am momentan dar poate ne vom vedea pe chat, pentru a ne cunoaste mai bine. 
    Pupici Ariana!

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Data de înscriere : 26/11/2011

Mesaj Scris de Reeah la data de Lun 22 Iul 2013 - 10:16

Bine ai venit pe forum şi în marele nostru neam, Ariana! Îmi place foarte mult numele tău. Eu sunt Andreea, încântată. Sper să ne înţelegem şi sunt sigură că te vei distra. Soer că o să pot ajunge să-ţi citesc ficul pe care îl vei posta. Deja mai făcut curioasă. Oh, şi eu o iubesc pe Lana del Rey. 
    Am o întrebare: ai vrea să schimbi ceva la tine? Cam atât, să ai o zi bună! <3

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Lun 22 Iul 2013 - 12:19

Salut fetelor! ( Elena si REEA) Si eu ma bucur sa va cunosc :)Multumesc pentru primiri si cu siguranta va voi anunta cand voi pune ficul. Ai vrea sa schimbi ceva la tine?... singurul lucru care as vrea sa'l schimb, care ma enerveaza foarte tare e Fruntea mea mare! Very Angry In rest sunt multumita de ceea ce sunt. Big smile

Fan Art
    Donator
    Donator

Data de înscriere : 17/01/2012

Mesaj Scris de Fan Art la data de Lun 22 Iul 2013 - 15:27

Hei Ariiana! :)Am vazut ca mi-ai trimis o cerere de prietenie. Cand vad, fac " Cerere cerere " Laugh
     Ce pot sa spun e... Ma bucur ca ai venit pe forum si chiar toti ne bucuram ca ai citit regulamentul.
     Intrebaari, intrebaari... a, stiu.

- Care este animalul tau preferat?
     - Care este cel mai mare vis al tau?
     - Ma anunti si pe mine cand scrii un fic?
     - Cum de te-ai gandit sa-mi trimiti cerere? Laugh

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Mar 23 Iul 2013 - 13:47

Hey! Sper ca nu te'am deranjat cu cererea mea de prietenie doar ca incerc sa ma intergrez in forum :)Animalul meu preferat.. pestele, sunt o foarte speriata de animale Smile)iar pestii imi sunt inofensivi.
    Visul meu, e de a ajunge in concursul ABDC (American Best Dance Crew)... ceva ciudat..
    Da, te voi anunta si sper sa'ti si placa Big smile
    Si in legatura cu cererea, doar am vrut sa ma integrez in forum si sa imi fac prieteni noi

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Mar 23 Iul 2013 - 15:37

Bine ai venit , Ariana !!! Scuza-mi intarzierea. Mereu intarzii la prezentari. Neutru Oricum, iti urez un ,,Bun venit'' calduros si sper sa iti faci multi prieteni. Intotdeauna e bine sa ai prieteni. Printre care si eu , asta daca nu te superi.Smile  Sunt sigura ca te vei distra pe acest forum. Zambeste mereu ! Have fun here Big smile 

Ariiana
    Inactiv
    Inactiv

Mesaj Scris de Ariiana la data de Mar 23 Iul 2013 - 20:41

Salut Alexandra! :)Multumesc pentru primirea calduroasa. Desigur ca vreau sa imi fac multi prieteni pe forum, dintre care esti si tu. Din cate am vazut forumul e ca o familie foarte primtoare si stransa. Big smile

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:20