Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Hey, World!

Distribuiti
    •°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Hey, World!

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Joi 10 Noi 2011 - 19:43

Hey, World! Hi!
    Numele meu este Andreea, dar pentru prieteni Deea (familia in general, dar conteaza? Laugh )
    Culorile mele preferate sunt negrul, griul si putintel albastrul Big smile Ce sa-i faci, nu toti suntem perfecti, nu? Whistling
    Iubesc la nebunie muzica PoP si la fel de mult imi place si sa cant ... Imi plac vacantele , sa stau la calculator si multe alte lucruri normale , ca doar nu sunt extraterestru, nu? Laughing
    Imi place sa-mi fac prieteni ^.^
    Cam atat despre mine, va Pup Hi!

Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Re: Hey, World!

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Joi 10 Noi 2011 - 19:47

Hey !
    Iti urez bun venit pe forum !
    Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni
    Sa fi activa si sa respecti regulamentul ^^
    ▣ кєиич-cнαи♥™
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ▣ кєиич-cнαи♥™ la data de Joi 10 Noi 2011 - 20:39

Hey Andreea Smile
    Intamplarea face ca si pe mine sa ma cheme tot Andreea Laugh insa toti imi spun Kenny sau strumf , o sa afli mai tarziu de ce .
    Bun venit la noi pe forum , sper sa te distrezi si sa fi cat mai actica Big smile .
    Sa citesti Regulamentul inainte de toate si sa il respecti ca de nu , de mine si de Rallu nu scapi Evil
    Te Kiss Te Heart Te Big Hug
    Ja Ne ! Hi!
    RR
    Administrator
    Administrator

Mesaj Scris de RR la data de Joi 10 Noi 2011 - 20:45

Hey Big smile Buna Deea! Big Hug Bine ai venit pe forum!
    Ce sa mai zic, mi-a luato Zummy inainte Neutru
    Distreaza-te si daca intalnesti dificultati sau nu sti ceva conteacteaza-ma prin:
    Pm Tongue sau messenger: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Te pupa Rallu dulce de tot Kiss
    Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Joi 10 Noi 2011 - 21:20

Bine ai venit, Deea! >Big smile<
    Sper sa te distrezi alaturi de noi si sa-ti faci cati mai multi prieteni. Abia asteptam sa iti vedem creatiile si nu uita ca pentru orice aici sunt moderatorii/ admini sau criticii - asta in caz ca nu te descurci la vreun fanfic.

Ma bucur sa te avem printre noi! >Big smile<
    Iti place sa canti deci.. compui si cantece? Think

Welcome, again, dear! Kiss
    •°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Vin 11 Noi 2011 - 18:05

Hey!
    Mersi de urare! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Ma voi distra cu siguranta si bineinteles ca voi respecta regulile... Cel putin sper ca nu le voi incalca

~ baby strumf ♥ am "vizitat" deja regulamentul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Sper ca ne vom intelege de minune , poate mai mergem si la vreo bere [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] , cine stie? [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Va Pup pe toti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

☆♥Я◊sЄ♥☆ am compus mai demult vreo doua cantece, dar eram ceva mai mica [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    Multumesc de sfaturi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 30 Apr 2017 - 4:08