Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
•°•Andy Quinn•°•
Scriitor
Scriitor
Sex : feminin

Hey, World!

la data de Joi 10 Noi 2011 - 19:43
Hey, World! Hi!
Numele meu este Andreea, dar pentru prieteni Deea (familia in general, dar conteaza? Laugh )
Culorile mele preferate sunt negrul, griul si putintel albastrul Big smile Ce sa-i faci, nu toti suntem perfecti, nu? Whistling
Iubesc la nebunie muzica PoP si la fel de mult imi place si sa cant ... Imi plac vacantele , sa stau la calculator si multe alte lucruri normale , ca doar nu sunt extraterestru, nu? Laughing
Imi place sa-mi fac prieteni ^.^
Cam atat despre mine, va Pup Hi!

Schizzophrenia.
Membru
Membru

Re: Hey, World!

la data de Joi 10 Noi 2011 - 19:47
Hey !
Iti urez bun venit pe forum !
Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni
Sa fi activa si sa respecti regulamentul ^^
▣ кєиич-cнαи♥™
Membru
Membru

la data de Joi 10 Noi 2011 - 20:39
Hey Andreea Smile
Intamplarea face ca si pe mine sa ma cheme tot Andreea Laugh insa toti imi spun Kenny sau strumf , o sa afli mai tarziu de ce .
Bun venit la noi pe forum , sper sa te distrezi si sa fi cat mai actica Big smile .
Sa citesti Regulamentul inainte de toate si sa il respecti ca de nu , de mine si de Rallu nu scapi Evil
Te Kiss Te Heart Te Big Hug
Ja Ne ! Hi!
RR
Administrator
Administrator

la data de Joi 10 Noi 2011 - 20:45
Hey Big smile Buna Deea! Big Hug Bine ai venit pe forum!
Ce sa mai zic, mi-a luato Zummy inainte Neutru
Distreaza-te si daca intalnesti dificultati sau nu sti ceva conteacteaza-ma prin:
Pm Tongue sau messenger: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Te pupa Rallu dulce de tot Kiss
Rose
Moderator
Moderator

la data de Joi 10 Noi 2011 - 21:20
Bine ai venit, Deea! >Big smile<
Sper sa te distrezi alaturi de noi si sa-ti faci cati mai multi prieteni. Abia asteptam sa iti vedem creatiile si nu uita ca pentru orice aici sunt moderatorii/ admini sau criticii - asta in caz ca nu te descurci la vreun fanfic.

Ma bucur sa te avem printre noi! >Big smile<
Iti place sa canti deci.. compui si cantece? Think

Welcome, again, dear! Kiss
•°•Andy Quinn•°•
Scriitor
Scriitor

la data de Vin 11 Noi 2011 - 18:05
Hey!
Mersi de urare! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ma voi distra cu siguranta si bineinteles ca voi respecta regulile... Cel putin sper ca nu le voi incalca

~ baby strumf ♥ am "vizitat" deja regulamentul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper ca ne vom intelege de minune , poate mai mergem si la vreo bere [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , cine stie? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Va Pup pe toti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

☆♥Я◊sЄ♥☆ am compus mai demult vreo doua cantece, dar eram ceva mai mica [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc de sfaturi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum