Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Vaca şi Puiul

la data de Dum 21 Iul 2013 - 12:49
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 Cow si Chicken sunt sora si frate parintii lor fiind fiinte umane ale caror fete nu sunt vazute in niciun episod.
Cow este cea care isi incearca anumite talente si este vazuta de Chicken ca fiind extrem de stupida.Chicken poate fi deseori rau cu sora lui si parintii sai.In ciuda comportamentului fata de familia sa, acesta da dovada de o puternica constiinta de sine atunci cand sora sa se afla in pericol si nu poate deveni Supercow.
Irene.
Moderator
Moderator

Re: Vaca şi Puiul

la data de Dum 21 Iul 2013 - 13:51
Aaa, da. Stiu ca lunea, cand vin de la meditatie la 12 (si a 13 trebuie sa fiu la liceu) stau in bucatarie, mananc si ma uit la Vaca si Puiul. Este un desen frumos, amuzant si interesant, de care nu ma plictisesc. Il adoram cand eram mai mica, il ador si acum. Nu-l voi uita. ^^
Pasila
Scriitor
Scriitor

la data de Joi 5 Sept 2013 - 10:45
Aaa, vaca si puiul. Nici acum nu stiu daca-mi placea sau nu, dar stateam totusi sa ma uit seara pentru ca-l dadea inainte sa inchida programul... sa se termine sau cum se spune, era ultimul desen dat si stiu ca odata cu incheierea episodului ma culcam si eu. Era dragut cateodata, dar altadata mi se facea greata de la grafica desenului.  Totusi, mereu mi-am dorit sa le vad mutrele alora doi, nu numai sa le aud vocile enervante, chiar si acum as vrea sa le vad mutra. Think 
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum