╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Gravitation

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Gravitation

Mesaj Scris de Reeah la data de Dum 21 Iul 2013 - 12:28

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Genul seriei: Comedie, Romantic, Yaoi 

Descriere:
    Shuichi Shindou își dorește să cânte într-o trupă de succes și muncește intens pentru a își face un nume în industria muzicii. Într-o noapte însă, se întâlnește cu un bărbat misterios, Yuki, ce îi critică versurile. Yuki este un faimos romancier de care Shuichi ajunge să se îndrăgostească și încearcă din greu să îi cucerească inima.

Pagină Wikipedia: Gravitation - Wikipedia

Andi
    Critic
    Critic

Sex : feminin

Data de înscriere : 27/04/2012

Re: Gravitation

Mesaj Scris de Andi la data de Mier 28 Aug 2013 - 1:20

M-a ţinut în suspans anime-ul ăsta. E primul yaoi pe care l-am văzut. Mi-a plăcut mult. Ştiu că asta o să sune ciudat, însă uneori Shinichi se comparta ca o fată mult prea mult. Şi Yuki era prea rece faţă de el. La un moment dat au fost şi părţi stupide în anime, dar până la urmă s-a terminat cu bine. Acţiunea s-a desfăşurat puţin prea rapid, mi-ar fi plăcut să fie puţin mai lentă şi să am mai mult timp să savurez momentele bune Laugh.

Acum este: Sam 3 Dec 2016 - 15:39