Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Tinker Bell and the Lost Treasure

Distribuiti
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Tinker Bell and the Lost Treasure

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 9:47

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Tinker Bell si Comoara Pierduta

Impulsiva, zvapaiata si simpatica zana Tinker Bell ii pune in pericol in mod accidental pe toti locuitorii tinutului Pixie Hollow si trebuie sa se aventureze intr-o misiune secreta la nord de Neverland pentru a remedia situatia. Tinker Bell calatoreste intr-un balon cu aer cald impreuna cu noul ei amic pe nume Blaze, un licurici curajos si dragut care face tot ceea ce ii sta in putinta pentru a o ajuta pe zana sa gaseasca pietrele lunii, ce reprezinta sursa magicului praf al spiridusilor, necesar pentru a salva copacul fermecat.

De-a lungul unui drum initiatic plin de aventuri si peripetii, in care reinnoada relatia cu vechiul ei amic Terence, Tinker Bell invata semnificatia responsabilitatii si descopera sensul adevaratei prietenii.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Re: Tinker Bell and the Lost Treasure

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 5 Sept 2013 - 10:59

Nici macar pana azi n-am reusit sa vad tot filmul Laugh Sunt un talent, mereu pe bucatele il prind, nu mai am rabdare sa ma uit, dar ce am vazut mi-a placut :3 A fost dragut, ii ador curajul lui Tinker Bell. Bineinteles ca accidental i-a pus in pericol Laughing Ma rog, asa e peste tot, pericol, agitatie, nu stiu ce fac si totul devine roz si apoi final fericit. Ma rog, e un film dragut totusi <3 Merita vazut.

Acum este: Sam 25 Mar 2017 - 23:39