Peter Pan.

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Peter Pan.

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 9:40

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Familia Darling ducea o viata normala si fericita intr-un colt al Angliei – asta, pana la aparitia lui Peter Pan. Peter fugise de acasa, fiindca nu voia sa creasca. De atunci, isi ducea traiul alaturi de baietii pierduti si de zane, pe o insula numita Tara de Nicaieri. Intr-o noapte, Peter Pan si zana lui, Tinker Bell, aterizeaza in dormitorul copiilor Darling pentru a-si recupera umbra. Baiatul ii convinge pe Wendy si pe fratii ei sa zboare cu el in Tara de Nicaieri. Urmati-i in uimitoarele lor aventuri! Veti da peste o banda de pirati, peste Hook, capetenia lor, si chiar peste un… crocodil urias.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Re: Peter Pan.

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 5 Sept 2013 - 11:12

Nu cred ca am vazut multe faze din Peter Pan. Nu prea imi aduc aminte mai nimic -.-' Cred ca o sa-l caut cat de curand si o sa ma uit, sunt mare amatoare de desene :3 desene frumoase, ca asta, nu ca Ben Ten. 
    Totusi, imi aduc aminte ca am vazut ceva la tv, era el pe o barca de pirati si era si Tinker Bell Think E singura de care imi amintesc, dar era ceva cu pericol si chiar mi-a placut faza. Parea cam dramatic, cred ca era sfarsitul sau ceva. 
    Ma rog, frumos :3 foarte frumos, si daca ma uit mai bine, imi place parul lui Peter Think <3

Acum este: Dum 26 Feb 2017 - 14:16