Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Felly-Chan
Donator
Donator
Sex : feminin

Mirrors

la data de Sam 20 Iul 2013 - 18:39
                                                     Mirrors
                                                 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Oglinzi este un  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] regizat de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] in 2008. Filmul a fost intitulat întâi "în oglindă" , dar numele a fost schimbat ulterior "Oglinzi"

Filmul incepe cu un gardian care-si face linistit meseria. Acesta este plasat intr-o camera sumbra, mare cu multe scari dar, fara iesire. Reflexia lui se vedea foarte clar in oglinda din fata lui dar, din nici un motiv aceasta se sparge in cateva bucatele. Omul speriat inceasrca sa actioneze intr-un fel dar, fara succes. Reflexia lui nu-l asculta, ramanand imlpantata in oglinda aceasta primind suflet si puterea de a-si controla stapanul, propria persoana. Reflexia apuca fara nici o ezitare un ciob de sticla si si-l infige in gat dupa care, un tipat si un ras malefic contopindu-se pentru infinit deranja camera de odinioara linistita. Aceasta combinatie de sunete fiindu-i pe plac "monstrului din oglinda".
Poate credeti ca acum setea monstrului de sange i sa potolit dar, va inselati, acesta cu siguranta isi asteapta cu multa rabdare viitoarea victima, asteptand ca tu sa te uiti in oglinda numai pentru a te controla si a te distruge.

Eu ce pot spune, dupa ce am vazut filmul imi era frica sa ma mai uit in oglinda sau sa fac baie in cada, de ce? Uitati-va la film si veti afla cu siguranta.
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum