Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Tinerii Titani

la data de Vin 19 Iul 2013 - 8:00
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 Robin a învățat arta de a fi lider de la însuși Batman. Are o agilitate și o viteză extraordinară în luptă, dar nu își pierde niciodată simțul umorului și prietenia pentru ceilalți Titani. Cea mai misterioasă membră al Echipei Titanilor, Raven are puteri stranii și o prezență mistică. Jumătate om, jumătate robot, Cyborg are o forță incredibilă și o întreagă gamă de dispozitive în interiorul armurii sale protectoare. O făptură din altă lume, Starfire încă mai are multe de învățat despre pământ și obiceiurile sale. Iute de gură și absolut nesigur de sine, Beast Boy ar face orice ca să râdă. e poate preschimba în orice animal dorește și se poate adapta oricărui pericol cu care se confruntă Titanii.
Pasila
Scriitor
Scriitor

Re: Tinerii Titani

la data de Vin 19 Iul 2013 - 9:47
As spune ca mereu mi-au placut, dar nu e asa. Am fost cateva episoade care chiar nu mi-au placut. 
Raven imi place de acolo, o ador. Tipa de pe alta planeta... e creepy poate si putintel scary si foarte zanatica.
Dar imi placea sa ma uit, desi niciodata nu ma gandeam ca nu o sa reuseasca sa castige, era interesant sa privesc lupta.
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Vin 19 Iul 2013 - 12:06
Da, m-am uitat si aici. Mi-a placut mult. Tipa roscata, Starfire (parca) este ciudata, in specil planeta ei. xD Raven imi placea. Era retras, puternica, draguta. In special episodul cand i-a crescut parul alb, hainele i s-au facut albe iar planeta era sub dominatia raului, care mi se pare ca era ruda ei, tatal? xD
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mier 11 Sept 2013 - 18:07
Alt desen animat pe care l-am savurat din plin. Imi placeau ambele fete si Starfire si Raven. Din cate imi aduc eu aminte au fost cateva [foarte putine] episoade care nu mi-au palcut... nu mi le pot amintit decat pe cele care mi-au placut. Iubesc episodul ala in care Robin trebuie sa mearga la o intalnire cu una numita Pisicuta, iar Starfire moare de ciuda. Laugh
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum