Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Johnny Test

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Johnny Test

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 19 Iul 2013 - 7:57

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Este un băiat de 11 ani căruia îi place joaca, acțiunea și detestă să învețe.Dacă ceva nu îi iese bine lui Johnny merge la surorile lui mai mari și le cere noi invenții.Dacă surorile nu îi dau nimic el împreună cu Dukey fură invențiile lor .El e înnebunit după jocuri video.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Johnny Test

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 9:50

Stiu, stiu, asta nu a fost un desen educativ, dar zau ca ma durea burta de la ras Laughing Prea tare. Si surorile lui inebunite dupa vecinul ala idiot. Laugh 
    Imi amintesc ca am fost o data pedepsita si se nimerise exact ziua cu maratonul Johnny Test. Ce sa fac, ma duc in camera, dau drumul la tv foarte incet, ma acopar cu patura si pe cap si o ridic putintel, exact cat sa pot vedea la tv. Am riscat o alta zi fara tv pentru desenul asta Laugh
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 19 Iul 2013 - 15:22

Johnny,  Johnny Test, TEST!
    Numele "Test" ma duce cu gandul la teste -.-
    Mi-a placut desenul, daca nu ma insel si acum este dar nu mai sunt episoade noi.
    Mi-a placut de Johnny. Ce batai de cap le datea surorilor, fazele cu experimentele, epice!
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 11 Sept 2013 - 18:16

Nu pot sa spun ca Johnny Test e unul dintre desenele dupa care ma omoram. E adevarat ca sunt unele episoade care imi plac si ma uit la el, dar in rest nu prea ma capteaza. Erau epice cele doua surori ale luic are erau innebunite dupa vecinul lor, iar el nici nu stia cum le cheama. Laugh

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 0:10