Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Laboratorul lui Dexter

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Laboratorul lui Dexter

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 19 Iul 2013 - 7:54

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Serialul prezintă viața unui băiețel de aproximativ 8 ani pe nume Dexter, ce este tachinat de sora lui Dee Dee, cu un IQ foarte mare ce are un laborator secret plin de tehnologii foarte avansate ascuns în spatele unei bibloteci. El are și un dușman pe nume Mandark, care este la fel deștept ca Dexter, poate chiar mai deștept.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Laboratorul lui Dexter

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 9:52

Jur ca pana acum nu am stiut ca tipul avea cam opt ani Laugh Imi imaginasem mereu ca are undeva pe la... zece, poate doisprezece... Laugh 
    Adoram sa ma uit la el, molfaind si de data asta plictisita (sau nu, depinde). Laugh Dar e un desen pe care nu o sa-l uit niciodata.
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 20 Iul 2013 - 16:09

Pe mine acest desen ma enerva. Nu-mi placea deloc. Si nici acum nu-mi place si continua sa ma enerveze. Nu mai stiu daca mai este difuzat dar nu ma mai uit la el. Doar cateva episoade am vazut in trecut si a fost de ajuns ca sa imi fac o parere despre el. Singurul lucru care este interesant, este laboratorul. Si eu vreau unul. [-( Vreau sa creez bani ca sa-mi cumpar haine [-(
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 11 Sept 2013 - 18:22

Laboratorul lui Dexter este singurul desen care mi-a placut si imi va placea mereu. Tata inca imi mai aduce aminte cat de mult ma uitam la el cand aveam trei ani si incepeam sa urlu daca schimbau canalul. Si acum ma uit la el pe net, e mult prea fain, desenul meu preferat dintotdeauna. Love it

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun 24 Apr 2017 - 10:22