Cei Patru Fantastici

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Cei Patru Fantastici

Mesaj Scris de Reeah la data de Vin 19 Iul 2013 - 7:51

Cei patru fantastici este un serial de desene animate, avându-i ca protagoniști pe cei patru eroi principali Sue, Johnny, Ben și Reed. Aceștia iși dobândesc puteriile impresionante în timpul unei călatorii în spațiu, când, o forță misterioasă acționează asupra navetei lor cosmice, înzestrându-i cu următoarele puteri: Sue - are capacitatea de a deveni invizibilă; Johnny - primește puterea de a putea deveni o torță umana; Ben - este alcătuit din cărămidă roșie iar Reed - își poate întinde membrele și corpul oricât de mult dorește.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Re: Cei Patru Fantastici

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 20 Iul 2013 - 16:12

Da, stiu desenul. Am avzut si filmele si imi plac. Chiar le am si in pc. Eram innebunita dupa acest desen. Chiar daca acum nu mai stiu absolut nimic, nada, despre el, stiu, imi amintesc, cum ma puneam in fata tv-ului cu mancarea langa mine si ma uitam la el. Reusea sa ma inveseleasca. A fost un desen frumos! ^^

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Cei Patru Fantastici

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 5 Sept 2013 - 11:39

Oooo, stiu de care spui, dar nu-mi amintesc absolut nimic din poveste. Adoram totusi sa ma uit, mai ales la ala care-si intindea mainile si zeci de metri. Laugh Si ca alte desene, radeam cand ma uitam la el, avea unele parti amuzante, multe, stiu sigur asta. Mi-ar placea sa-l mai vad daca imi amintesc sa-l caut.

Acum este: Lun 27 Feb 2017 - 22:19