Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Cei Patru Fantastici

la data de Vin 19 Iul 2013 - 7:51
 Cei patru fantastici este un serial de desene animate, avându-i ca protagoniști pe cei patru eroi principali Sue, Johnny, Ben și Reed. Aceștia iși dobândesc puteriile impresionante în timpul unei călatorii în spațiu, când, o forță misterioasă acționează asupra navetei lor cosmice, înzestrându-i cu următoarele puteri: Sue - are capacitatea de a deveni invizibilă; Johnny - primește puterea de a putea deveni o torță umana; Ben - este alcătuit din cărămidă roșie iar Reed - își poate întinde membrele și corpul oricât de mult dorește.
Irene.
Moderator
Moderator

Re: Cei Patru Fantastici

la data de Sam 20 Iul 2013 - 16:12
Da, stiu desenul. Am avzut si filmele si imi plac. Chiar le am si in pc. Eram innebunita dupa acest desen. Chiar daca acum nu mai stiu absolut nimic, nada, despre el, stiu, imi amintesc, cum ma puneam in fata tv-ului cu mancarea langa mine si ma uitam la el. Reusea sa ma inveseleasca. A fost un desen frumos! ^^
Pasila
Scriitor
Scriitor

la data de Joi 5 Sept 2013 - 11:39
Oooo, stiu de care spui, dar nu-mi amintesc absolut nimic din poveste. Adoram totusi sa ma uit, mai ales la ala care-si intindea mainile si zeci de metri. Laugh Si ca alte desene, radeam cand ma uitam la el, avea unele parti amuzante, multe, stiu sigur asta. Mi-ar placea sa-l mai vad daca imi amintesc sa-l caut.
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum