╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Kid vs. Kat

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Kid vs. Kat

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 23:30

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Acțiunea filmului se centrează pe lupta dintre un băiat de 10 ani și pisica surorii sale, care în realitate este un extraterestru.
     Domnul Kat - Este un extraterestru care arată ca o pisică fără păr. Kat și Coop sunt dușmani de moarte, Kat dorind moartea lui Coop deoarece el i-a distrus zgarda. Kat încearcă să fie singur cu Coop ca să îl necăjească.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Kid vs. Kat

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 9:54

Deci e un desen epic, stiu, stiu, are numai bazaconii, dar e asa de amuzant Laughing 
    Cum a fost atunci cand s-au dus in padure, sau cu nava aia extraterestra. 
    Si sora-sa lui Coop e  o idioata pe care nu o suportam si ma rugam sa cada in vreo prapastie Laugh 
    Dar ma uitam tocmai pentru ca era asa amuzant, asta face parte din desenele pe care nu o sa le uit.

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 19 Iul 2013 - 11:42

Daaaa, iubeam acest desen. Kat era preferatul meu. imi placeau pisicile, iar el arata adorabil. Asa mov, cu atitudinea de baiat rau. :3 Adorabil. Si cand sora lui Kid, Molly il lua si il zmotocea, ma hoolbam si zambeam. A fost un desne frumos, interesant si amuzant.

Meow
    Nou venit
    Nou venit

Data de înscriere : 31/08/2014

Mesaj Scris de Meow la data de Joi 21 Mai 2015 - 16:47

Il priveam mereu , ma-m apucat sa il fac din lut insa nu la-m mai terminat Sad
    pina si meme-uri faceam 

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 6:36