Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Viața cu Louie

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Viața cu Louie

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 23:27

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
      Louie mai are 5 frați și surori, dar numai unul dintre aceștia apare des în serial, și anume Tommy, mezinul. Deși are mulți prieteni, Louie are și un inamic pe nume Glen Glenn, care îl bate de câte ori îl prinde. Multe episoade sunt inspirate din viața adevăratului Louie Anderson, un comediant american care apare la începutul episoadelor și care le vorbește telespectatorilor.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Viața cu Louie

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 9:56

Nu am mai vazut nici un episod de vreo sapte sau opt ani, dar sunt sigura ca il adoram Love it Imi amintesc insa cateva faze si sunt sigura ca era desenul meu preferat, da, imi placea mai mult si ca Tom si Jerry. Pe asta nu sunt sigura daca o sa-l uit, dar sper sa nu.
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 0:37

Oh, da, stiu desenul, ma uitm cu drag. Il adoram. Si filmele cu el. Eu si fratele meu ne uitam la el impreuna fara a ne certa, ceea ce este o minune. Stiu ca imi placea desenul, si daca l-asi gasi si acum, m-as uita la el. A fost si va ramane un desen dragut. ^^
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Sam 30 Noi 2013 - 18:40

Cel mai tare și mai bun desen animat din toate timpurile care mi-a marcat copilăria. Nici acum încă nu pot să cred că și părinților mei le plăcea și se uitau odată cu mine la fiecare serial. Avea multe faze comice la care mă bufnea râsul, iar sarcasmul lui Louie era inegalabil. Și acum țin minte replica celebra: ”Fă trei ture, Anderson!” Laughing Nu o voi uita niciodată, e mult prea epică.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 23 Apr 2017 - 18:40