Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Ce-i cu Andy?

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Ce-i cu Andy?

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 23:21

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Unii copii visează să devină doctori, alţii vor să fie atleţi de performanţă, dar acest tânăr precoce nu îşi doreşte decât să facă cele mai faimoase farse din lume, aşa că toată lumea se întreabă, Ce-i cu Andy? Andy Larkin este un glumeţ prin excelenţă. Fie chiuleşte de la şcoală pretinzând că este mort, fie îşi petrece timpul furând piticii de grădină, orice ar face Andy urmăreşte să îşi pună la punct "meşteşugul". De când îl ştie lumea, Andy a fost mereu diferit...chiar şi când era bebeluş. Andy se legăna în sus şi în jos până când i se făcea rău; după aceea se mai legăna puţin numai să vadă dacă i se poate face şi mai rău. Nimeni nu este în siguranţă prin preajma lui Andy. Sora lui, Jen, este mereu ţinta nefericită a glumelor lui Andy. Ca atunci când Jen şi Andy rămân singuri acasă, iar Andy transformă întreaga casă Larkin într-una de groază, numai ca să îşi sperie sora. De multe ori însă, glumele lui Andy vizează tot oraşul East Gackle. Obraznicii şcolii, Lik şi Leech, sunt de asemenea ţinte frecvente ale glumelor lui Andy, deşi multe dintre ele i se întorc împotrivă. Deşi se preface a fi foarte sever, tatăl lui Andy este un tip sportiv care nu îşi doreşte uneori decât să participe la glumele lui Andy. Mama însă e mai puţin entuziasmată de acestea şi de multe ori apelează la psihologi pentru a-şi înţelege fiul. Andy face farse cu bună intenţie şi ştie diferenţa între bine şi rău. Alături de prietenul lui Danny, Andy e convins că va deveni cel mai mare farseur din istoria lumii! Fie că pregăteşte o farsă, fie că visează cu ochii deschişi, toată lumea vrea să afle "Ce-i cu Andy"?
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Ce-i cu Andy?

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 9:59

Eu nu vreau sa aflu ce-i cu Andy Laugh Mie imi place de el asa. Mereu mi-a placut. Laugh Cel mai amuzant desen EVER, deci e genial. Preferatul meu acum un an si acum doi. Laughing Cum naiba sa te duci si la restaurant si sa faci pe porcul pe tava aia a chelnerului? Laugh Genius, frate! Sau toate alea enumerate mai sus. Prea tari, de curand l-am gasit si in romana.
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 20 Iul 2013 - 15:59

Buun :3 nici acum nu am uitat acest desen. A fost amuzant. Ma uitam cu placere la fiecare episod, chiar daca le mai vazuse. Farsele facute de Andy erau geniale, amuzante, imi aduceau zambetul pe buze mereu. A fost si va ramane un desen minunat pe care nu-l voi uita. ^^
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mier 11 Sept 2013 - 18:02

A fost unul dintre desenele mele preferate [de fapt mai toate au fost] dar asta avea un loc special. Ma uitam la fiecare episod, nu ma putea desprinde nimeni cand prindeam Ce-i cu Andy? pe Jetix [parca asta era, nu?] Oricum avea multe faze la care radeam cu pofta si uneori ma uit si acum pe net sa imi readuc aminte. ^^
    Rose
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Rose la data de Joi 26 Sept 2013 - 8:31

Cine poate să uite un astfel de desen? Eu una nu pot. Jetix a avut cele mai tari desene, el şi fox kids [nu ştiu câţi au prins].
    Un desen minunat şi foarte amuzant. Finalul era mereu mişto, pentru întotdeauna Andy păţea câte ceva. Gen când alerga în chiloţi prin oraş fugărit de mulţimea de oameni. Totuşi, farsele lui nu vizau pe toată lumea. Era o tipă [dar nu îi mai ţin minte numele] de care îi plăcea şi mereu încerca să o evite, să nu îi o păcălească şi pe ea. Amorezat, nu ai ce zice Laugh  şi gelos. Dacă alt băiat se apropia de ea atunci el se "răzbuna" prin farse. Şi totuşi nu apela la clasica fază cu plăcinta în faţă, banul lipit de podea, găleata cu apă pe uşă. El avea nişte idei complexe şi complicate ce îmi aduceau zâmbetul pe buze. De asemenea era şi un actor de excepţie. Câtă prefăcătorie pe el Laugh
    Foarte frumos :x

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 16:21