╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Poveştile lui Tatonka

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Poveştile lui Tatonka

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 23:10

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Protagonistii acestei serii animate sunt patru pui de lup si parintii lor. Acestia traiesc intr-o padure colorata a Americii de Nord. Cel mai bun prieten al lor este Tatonka, un bizon singuratic care incurajeaza puii sa exploreze zona necunoscuta a padurii. Tatonka doreste sa-i invete pe micuti cum sa se descurce fara parintii lor, intr-o lume adesea ostila si plina de secrete. 
    Urmariti aventurile lor incitante in salbaticie si astfel deveniti martorii celor mai frumoase momente ale unei prietenii emotionante!

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Poveştile lui Tatonka

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 20 Iul 2013 - 16:48

M-am uitat din curiozitate la cateva episoade, pentru ca era cu animale, si mie imi plac animalele, in special cele salbatice. Nu pot spune ca imi place, dar nici ca nu imi place (asta ar insemna ca nu imi plac animalele, iar mie imi plac animalele [-( ) Este un desen bunicel. :3

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 14:36