Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Roary, bolidul de curse

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Roary, bolidul de curse

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 22:34

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Toate masinile il asteptau pe Aron care pana la urma a sosit si el, insa nu era prea fericit...

Roary, este o nouă mașină de curse, cu un spirit vesel și plin de curiozitate, însă toate astea din păcate, îi aduc tot felul de necazuri. Și copii i se alătura lui Roary, astfel, peripețiile prin care aceștia trec împreună îi invață să facă numai lucruri bune iar in plus, copii invață astfel și regulile de circulație.

Acum îmi dau seama că am fost nebună de ştiu atâtea animaţii...
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Roary, bolidul de curse

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 10:07

Nu vreti sa stiti cat de mult am putut sa rad la asta Laughing Geniual. Zic.
    Nu-mi mai amintesc insa niciun episod. Dar sunt convinsa ca imi placea. Mult. 
    Wooooom, woooom...
     Daca tu esti nebuna ca stii atatea animatii, si eu sunt Laugh Si ma uitam la toate Laughing
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Re: Roary, bolidul de curse

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 19 Iul 2013 - 11:40

Da, recunosc ca imi placeau masinile si inca imi plac. Desenul nu prea mi-a placut dar ma uitam ocazional la el. Acum nici nu mai sitiu ce s-a intamplat. amintirile imi sunt in ceata, a trecut mult timp. xD Si nu sunteti nebune! [-( Eu sunt. Voi erati mai mici cand acest desen se difuza, dar eu ce scuza am? -.-"

Acum este: Vin 24 Mar 2017 - 17:55