╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Eu, Eloise

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Eu, Eloise

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 22:30

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     În elegantul hotel Plaza din New York trăieşte o fetiţă care are o viaţă demnă de invidiat pentru majoritatea copiilor, căci ea este prinţesa neoficială a hotelului. Fetiţa, înzestrată cu o imaginaţie bogată, este plină de energie, astfel încât nimeni nu se poate plictisi în compania sa. Pentru ea tot oraşul este un mare teren de joacă.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Eu, Eloise

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 10:09

Noroc cu curiozitatea mea, ca altfel nu mai ajungeam pe aici. Nu-mi mai aminteam cum o cheama pe fetita sau numele desenului Laughing Dar acum stiu despre cine e vorba si pot sa spun ca desenul e genial. 
    Dar eu l-am descoperit tarziu, cam acum trei ani. Laugh Nu-mi mai amintesc decat episodul cand se duce la Hollywood sau cel cu stafiile. 
    Insa mi-a placut mult, si acum ma mai uit, daca ma trezesc de dimineata sa-l vad Laugh

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Eu, Eloise

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 0:43

M-am uitat la cateva episoade si mi-au placut. Nu mai stiu ce se intampla, nu-mi mai amintesc absolut nimic din el, dar stiu ca mi-a placut, ca a fost un desen interesant ce imi va ramane in memori (cu numele, ce-i drept) Smile)Multumesc, Deea, ca ai postat acest topic cu informati despre el, ca daca nu-l postai, eu nu mai stiam. *hug*

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 14:33