Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Eu, Eloise

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Eu, Eloise

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 22:30

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     În elegantul hotel Plaza din New York trăieşte o fetiţă care are o viaţă demnă de invidiat pentru majoritatea copiilor, căci ea este prinţesa neoficială a hotelului. Fetiţa, înzestrată cu o imaginaţie bogată, este plină de energie, astfel încât nimeni nu se poate plictisi în compania sa. Pentru ea tot oraşul este un mare teren de joacă.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Eu, Eloise

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 10:09

Noroc cu curiozitatea mea, ca altfel nu mai ajungeam pe aici. Nu-mi mai aminteam cum o cheama pe fetita sau numele desenului Laughing Dar acum stiu despre cine e vorba si pot sa spun ca desenul e genial. 
    Dar eu l-am descoperit tarziu, cam acum trei ani. Laugh Nu-mi mai amintesc decat episodul cand se duce la Hollywood sau cel cu stafiile. 
    Insa mi-a placut mult, si acum ma mai uit, daca ma trezesc de dimineata sa-l vad Laugh
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Dum 21 Iul 2013 - 0:43

M-am uitat la cateva episoade si mi-au placut. Nu mai stiu ce se intampla, nu-mi mai amintesc absolut nimic din el, dar stiu ca mi-a placut, ca a fost un desen interesant ce imi va ramane in memori (cu numele, ce-i drept) Smile)Multumesc, Deea, ca ai postat acest topic cu informati despre el, ca daca nu-l postai, eu nu mai stiam. *hug*

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Mar 23 Mai 2017 - 13:55