╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Lumea secretă a ursulețului Benjamin

Distribuiti

Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Data de înscriere : 26/11/2011

Lumea secretă a ursulețului Benjamin

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 22:15

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     Benjamin este un ursulet de plus, ce prinde viata atunci cand oamenii nu sunt in preajma. Impreuna cu alte jucarii de plus, Benjamin se joaca si trece prin tot felul de intamplari. In timpul zilei sta placid pe raft, dar noaptea se anima si ne invita sa intram cu el in aventuri.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Lumea secretă a ursulețului Benjamin

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 19 Iul 2013 - 10:10

Mi-a placut asa de mult desenul asta, si acum imi place. Din pacate, nu l-am gasit online (D)
    Dar stiu ca adoram sa ma uit la el si ma rugam sa dea numai desenul asta, ce altele? Benjamin!
    Era ceva mai nou si diferit si amuzant, imi placea foarte mult si mereu ma intrebam, le va spune ca el se poate misca?

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Lumea secretă a ursulețului Benjamin

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 19 Iul 2013 - 15:19

Da, desenul a fost si va ramane un desen frumos. Mi-a placut la nebunie. Eu iubesc ursuletii de plusi, chiar am o colectie de ursuleti care stau prin camera. Desenul mi-a placut, a fost interesant, nu ma mai dezlipeai de tv cand ma uitam la el. *.*

Acum este: Dum 22 Ian 2017 - 16:12