Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Jane și Dragonul

la data de Joi 18 Iul 2013 - 21:30
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 "Jane şi Dragonul" este un serial al cărui acţiune se petrece în epoca medievală, însă e axat pe teme universal- valabile şi în lumea modernă. 
Fiind o copilă singură la părinţi, Jane a fost adusă la Curtea Regală ca o fată din clasa de mijloc şi a fost crescută pentru a deveni o curtezană. 
O combinaţie între ambiţie şi puţin noroc schimbă viaţa lui Jane, astfel că ea ajunge un Cavaler în devenire. 
Însoţită de cel mai bun prieten al ei (un Dragon verde uriaş), Jane îşi demonstrează curajul şi bunătatea, într-o serie de aventuri care se petrec în epoca feudală. 
Jane este în centrul fiecărei aventuri, la fel ca şi castelul, plin de personaje unice şi memorabile, precum şi un cerc foarte strâns de prieteni, bineînţeles, acompaniat de un grup la fel de concentrat de duşmani!
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Re: Jane și Dragonul

la data de Vin 19 Iul 2013 - 11:27
Daa, stiu ca adoram acest desen. Totul datorita dragonului. Si acum ador dragonii. Este un desen interesant, frumos. Imi pare rau ca nu se mai da, eu m-asi fi uitat. Ei bine, nu acum, cand imi cumpar un tv nou ca celalalt s-a cam stricat :blush:Viiinaaa meaa. xD
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum