Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Jane și Dragonul

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Jane și Dragonul

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 21:30

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
     "Jane şi Dragonul" este un serial al cărui acţiune se petrece în epoca medievală, însă e axat pe teme universal- valabile şi în lumea modernă. 
    Fiind o copilă singură la părinţi, Jane a fost adusă la Curtea Regală ca o fată din clasa de mijloc şi a fost crescută pentru a deveni o curtezană. 
    O combinaţie între ambiţie şi puţin noroc schimbă viaţa lui Jane, astfel că ea ajunge un Cavaler în devenire. 
    Însoţită de cel mai bun prieten al ei (un Dragon verde uriaş), Jane îşi demonstrează curajul şi bunătatea, într-o serie de aventuri care se petrec în epoca feudală. 
    Jane este în centrul fiecărei aventuri, la fel ca şi castelul, plin de personaje unice şi memorabile, precum şi un cerc foarte strâns de prieteni, bineînţeles, acompaniat de un grup la fel de concentrat de duşmani!
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Re: Jane și Dragonul

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 19 Iul 2013 - 11:27

Daa, stiu ca adoram acest desen. Totul datorita dragonului. Si acum ador dragonii. Este un desen interesant, frumos. Imi pare rau ca nu se mai da, eu m-asi fi uitat. Ei bine, nu acum, cand imi cumpar un tv nou ca celalalt s-a cam stricat :blush:Viiinaaa meaa. xD

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 13:31