Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Raven
Membru
Membru
Sex : feminin

Copiii de la 402

la data de Joi 18 Iul 2013 - 21:01
 Copiii de la 402
The kids from room 402
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Copiii de la 402 prezintă aventurile răutăcioase ale unei clase pline de elevi cărora le place foarte tare să se distreze la școală! Rolurile principale sunt luate de: Nancy Francis, Jessie McCoy, Vinnie Nasta, Polly McShane. 
Fiind copii, elevii clasei 402 fac de cele mai multe ori alegeri proaste fără să se gândească la consecinţele faptelor lor. Când problemele cu care se confruntă aceşti copii nu sunt uşor de rezolvat ele se transformă în probleme complexe și cel mai mic detaliu este ridicat la cel mai înalt rang al comicului. 
În clasa 402, sub conducerea strictă, dar atentă, a domnișoarei Graves, toți copiii sunt în siguranță. În clasa 402 binele este întotdeauna răsplătit, iar răul este întotdeauna pedepsit.

Acest serial animat cred că a amuzat şi a  învăţat mulţi copii că şcoala pe lângă faptul că este locul unde învaţă multe lucruri, este şi un loc amuzant unde îşi fac mulţi prieteni cu care să pună la cale farse şi să se distreze.
Pasila
Scriitor
Scriitor

Re: Copiii de la 402

la data de Vin 19 Iul 2013 - 10:15
Da, da, inca ma uit. Dar online Laughing Era genial desenul.
Auzi, tu, guma la mana a doua Laughing Epic. Zic.
Asta chiar e un desen foarte bun, de neuitat chiar si adoooraaaam sa ma uit cum fac ei nu stiu ce nazbatii si cum se chinuie sa le indrepte. Laugh
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Vin 19 Iul 2013 - 11:35
Stiu desenuuul. [-( La inceput nu mi-a placut absolut deloc. [-(  Scoala ;-L Dar cu timpul, cand numai asta gaseam la tv ma sacrificam si ma uitam, si a inceput sa ma atraga. Nu a fost printre desenele mele preferate, dar a fost bun.
Ella ♣
Moderator
Moderator

la data de Mier 28 Aug 2013 - 12:26
Cel mai tare desen animat, mi-a placut maxim! Nimeni nu ma mai dezlipea de la televizor cand prindeam Copiii de la 402. Faza cu guma la mana a doua e mult prea criminala si epica. Laugh Sau episodul inc are Vinnie si Nancy sunt impreuna, e mult prea tare. Laugh Cand mai apuc ma uit si acum. Il caut online si nu ma las pana nu vad cateva episoade. ^^
RR
Administrator
Administrator

la data de Joi 24 Oct 2013 - 17:52
Ce vremuri Love Iubeam serialul asta animat. Daca l-ar mai da si acum la tv, sa stiti ca m-as uita.
"Peste rau si prin padure, mergem la bunica sa ne vada... "
->Te best song ever, si acum il cant Laugh
Heaven's Calling
Membru
Membru
Sex : masculin

la data de Vin 17 Ian 2014 - 18:13
Cat adoram desenul asta. Love it Ma uit si acum la el pe net. Laugh Am revazut aproape toate episoadele si nu mai stiu pe care sa il mai caut. Laugh Imi placea mult ala cu lectia de inot a lui Arthur. Laugh Sau ala cand Nancy si Vinnie au fost impreuna. Si imi plac toate de fapt. Laugh Mai am cateva de cautat. Think Ma pun pe treaba. Laugh
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum