Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

Călătorie spre centrul Pământului cu Willy Fog

la data de Joi 18 Iul 2013 - 20:56
Călătorie spre centrul Pământului cu Willy Fogg (sau Willy Fog 2) este un [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] produs în [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], fiind în continuarea serialului [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ([Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]). Acest serial îmbină [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] și [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].

Prima poveste a fost Călătorie spre Centrul Pământului, care a arătat foarte similar cu prima serie. Pentru ca Willy Fog să îi demonstreze lui Sullivan faptul că Arne Saknussemm chiar a reușit să ajungă în centrul pământului el a pariat 20.000 de lire că va aduce o dovadă din timpul călătoriei lui Saknussemm în 70 de zile. Sullivan îl trimite la fel ca în prima serie pe Transfer pentru a-l împiedica pe Fog. De data aceasta, însă, mai mulți oameni au crezut în Willy Fog, deși toți aceștia (în afară de Domnul Guinness) s-au întors împotriva lui atunci când niște rapoarte spuneau că vulcanul prin care au intrat Fog și ceilalți , Snefells, era pe cale să erupă. Romy, Tico și Rigodon au plecat cu Willy în călătorie. Lor li s-au alăturat profesorul Lidenbrock - un expert în arheologie și Hans - un islandez experimentat în călătorii, care are rolul de a-i ajuta în călătorie. Echipa a reușit să își îndeplinească obiectivul tocmai la timp pentru a câștiga pariul.
Pasila
Scriitor
Scriitor

Re: Călătorie spre centrul Pământului cu Willy Fog

la data de Joi 18 Iul 2013 - 20:59
Stiu ca ma uitam.. dar nu-mi mai aduc aminte decat partea cu un submarin si cand au iesit ei sa faca pe scafandrii... atat Laugh Dar sunt sigura ca mi-a placut, nu asa mult ca altele, insa ma uitam cu drag cand incepea.
Irene.
Moderator
Moderator

la data de Vin 19 Iul 2013 - 11:23
Stiu, si eu ma uitam cand nu aveam ce face. Nu stiu de ce, dar uneori imi vine in minte o scena cu o pisica mov, cu palarie si alaturi de ea, un motan sau leu, nu mai stiu. Bine, animalele erau ca oamenii. Si o maimuta. Si clar am innebunit. Xd Nu mai stiu daca mi-a placut, dar m-am uitat la el cand eram plictisita.
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum