Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Reeah
Ex Staff
Ex Staff
Sex : feminin

3-2-1! Super Pinguinii!

la data de Joi 18 Iul 2013 - 20:38
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aceasta este povestea aventurilor celor doi copii Jason şi Michelle. Pe perioada vacanţei de vară ei sunt trimişi să stea la excentrica bunica a lor. Aici cei doi găsesc o navă spaţială de jucărie şi 4 figurine de pinguini.
Noii lor prieteni, pinguinii - Zidgel, Midgel, Fidgel şi Kevin, îi iau pe gemeni într-o călătorie în jurul universului, inevitabil învăţându-i adevărate lecţii de viaţă.

Părere proprie: Erau superi! Îmi plăcea aşa mult să mă uit la aventurile lor... Păcat că nu-mi mai aduc aminte prea multe. Poate-l revăd vara asta. Laugh)
Pasila
Scriitor
Scriitor
Sex : feminin

Re: 3-2-1! Super Pinguinii!

la data de Joi 18 Iul 2013 - 20:45
Eu nu l-am gasit online, chiar acum l-am cautat. De ciuda ca nu-mi mai aduc aminte nici una din aventurile lor, dar sunt sigura ca asteptam cu sufletul la gura sa inceapa si ma uitam ca in transa, asa fascinata. Laugh Stiu ca  ma tineam cu o mana de burta, de la atata ras, si cu cealalta cautam mancarea pe unde o fi aterizat. Laugh Ce sa fac... daca erau asa amuzanti, de asta sunt sigura 100 la 100.
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum