Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Zâmbetul lui Sharon

Distribuiti
    Reeah
    Ex Staff
    Ex Staff

Sex : feminin

Zâmbetul lui Sharon

Mesaj Scris de Reeah la data de Joi 18 Iul 2013 - 20:18

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Zâmbetul lui Sharon urmează aventurile lui Sharon Spitz, elevă în clasa a opta, care vrea şi ea ca oricare altă fată, nişte lucruri simple de la viaţă : note bune, prieteni de nădejde… nici un iubit nu i-ar strica, între noi fie vorba ! La o vârstă când prima impresie este hotărâtoare, Sharon trebuie să facă faţă încercărilor vieţii, cu ajutorul celei mai neatractive dintre necesităţi : o proteză dentară !

Părere proprie: Mi-a plăcut mult. Cea mai penibilă fază a fost atunci când lui Sharon i-a venit menstruaţia şi asisteta parcă îi dăduse tampoanele prietenului ei . Laugh
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Zâmbetul lui Sharon

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 18 Iul 2013 - 20:25

Deci oricum e epic desenul. Radeam pana ma durea burta in timp ce eram lungita pe canapea si molfaiam dulciuri. Laugh Tipei i se intampla mereu chestii penibile. E un desen foarte frumos.
    ps: De ce ma simt asa melancolica cand ma gandesc la el?
    •°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Vin 19 Iul 2013 - 7:37

Cum a spus şi Damaris, desenul ăsta chiar e epic Smile 
    Ştiu că se uita fratemiu la el şi eu îi tot spuneam să închidă TV-ul pentru că se uită numai la prostii, apoi într-o zi l-am prins şi eu la TV şi m-am uitat că eram curioasă de ce îi plăcea aşa mult fratelui meu. Şi văzând eu prin ce peripeţii trece Sharon a început să-mi placă şi mie Love it 
    E un desen superb Agrement
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Vin 19 Iul 2013 - 11:54

Da, ma uitam si la asta. Stati linistite, exista desene la care nu m-am uitat. Mi-a placut desenul. si eu am avut aparat dentar. xD Bione, nu permanent. Pana mi l-a aruncat bunica din greseala la gunoi. Laugh
    Stiu ca imi placea desenul, era foarte tare. Si familia ei avea multi cateiiii. :3 Nu mai stiu nimic din desen dar stiu ca mi-a placut xD
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Lun 9 Sept 2013 - 13:22

Mi-a placut la nebunie si acum inca imi place, mai ales ca eu port aparat dentar. [Mda, permanent. God, why me? T.T] Saream in sus de fericire cand il prindeam pe Animax, eram in stare sa stau toata ziua pe acel program doar sa prind Zambetul lui Sharon. E prea fain si epic [vroba fetelor] serialul, ma amuzam in fiecare moment, nu era episod la care sa nu rad. Si acum ma mai uit pe net la el. ^^

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 28 Mai 2017 - 19:31