Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Barbie in Lacul Lebedelor.

Distribuiti
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Barbie in Lacul Lebedelor.

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 18 Iul 2013 - 19:03

Stiu. Acum chiar ma credeti nebuna. Ei bine, nu ma las pana nu postez toate filmele cu Barbie *hehe*
    Un alt film interesant, dragut cu Barbie a fost acesta, Barbie in Lacul Lebedelor. L-am vazut o singura data, nici nu mai stiu despre ce este vorba xD Tot ce stiu este ca mi s-a parut dragut si ca mi-a placut. ^^
    Acum, radeti! [-(
    Filmul.
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Barbie in Lacul Lebedelor.

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 18 Iul 2013 - 20:16

Asta e ala in care apare tipul vultur sau ma rog, se poate transforma intr-o pasare nasoala. Oricum, e super filmul. Prima data chiar ma enervasem ca o facuse pe Barbie lebada. Mi-a trecut cand si-a revenit, adica pe la final - happy end. Nu mai stiu, parca s-a casatorit pana la urma cu printul Think
    Ella ♣
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Ella ♣ la data de Mar 27 Aug 2013 - 19:39

De fiecare data cand dadeam pe Minimax si nimeream momentul filmelor nu stiu cum se face ca numai Barbie in Lacul Lebedelor prindeam, insa nu ma puteam desprinde de televizor indiferent de cat de multe ori il mai vazusem inainte. Mi-a palcut mult si imi va placea si in continuare, mai ales la final cand revine la forma ei initiala si se casatoreste cu printul [cum se intampla de fiecare data. Laugh ]

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 23 Apr 2017 - 18:50