Barbie in Spargatorul de nuci

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Barbie in Spargatorul de nuci

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 18 Iul 2013 - 18:58

Stiu la ce va ganditi. Nu, nu am innebunit. (Sper :-s ) Nu stiu de ce am deschis acest topic, dar voi mai deschide cateva cu Barbie. Nu sunt fana, am fost cand eram mica, dar filmele cu Barbie erau pasiunea mea atunci, ma faceau fericita. si sunt curioasa, cati dintre voi aveti curajul sa recunoasteti ca v-ati uitat la Barbie?
    Mie una mi-au placut aproape toate filmele cu Barbie. Stiu. Ciudat, infiorator.
    Eu l-am vazut inainte si mi-a placut. A fost dragutel.
    Filmul.

Ale-chan
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Re: Barbie in Spargatorul de nuci

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Joi 18 Iul 2013 - 19:23

Da , un film foarte frumos. Recunosc ca si mie mi-au plaut si ca m-am uitat aproape la toate Smile Imi placeau pe atunci . Mereu plangeam la finalurile fericite din filmele Barbie Laugh Si nu ai inebunit deloc , dupa parerea mea. Sper sa ne mai aduci filme Barbie pentru ca sunt foarte frumoase si merita vizionate.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Barbie in Spargatorul de nuci

Mesaj Scris de Pasila la data de Joi 18 Iul 2013 - 19:41

Sa ma uit? God, adoram desenele cu Barbie. Desi nu eram eu cea mai mare fana, imi placeau. Adica, zau, niste povesti asa frumoase Love it  Mi-a luat cateva minute sa-mi dau seama ce poveste a avut Spargatorul de nuci, dar mi-am adus aminte si sunt absolut sigura ca a fost preferata mea dupa Barbie si muschetarii aia.

Acum este: Sam 25 Feb 2017 - 2:04