Simona Nae

Distribuiti

::*.* Haruka Kanata *.*::
    Inactiv
    Inactiv

Sex : feminin

Simona Nae

Mesaj Scris de ::*.* Haruka Kanata *.*:: la data de Dum 23 Oct 2011 - 18:24

SasuSaku - Coji de portocale

Irene.
    Moderator
    Moderator

Re: Simona Nae

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 26 Mar 2013 - 12:48

Buna ^^
    Aceasta melodie este superba! Nu numai ca are un videoclip dragut SasuSaku ^^" Am si uitat de ea ... De ieri de cand am zarit-o am ascultat-o incontinuu >< O iubesc! <3

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Sam 25 Mai 2013 - 13:07

Cunosc melodia... este foarte frumoasa! De fiecare data cand o ascult ma emotioneaza asa de tare! Mai ales ca le sta foarte bine impreuna... Pacat ca nu e posibil [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]Multumesc ca mi-ai amintit de ea, nu am mai ascultat-o de mult timp.

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Mesaj Scris de Pasila la data de Vin 5 Iul 2013 - 10:30

Si mie imi place muuult melodia si mie nu-mi pare rau ca nu e posibil, Marta Laugh Iubesc melodia, e geniala, o ascult incontinuu de vreo douazeci de minute, dar nu le sta bine impreuna (D). Nu, nu! Niciodata. Ah, si melodia, parca nu ma mai satur de ea Laugh

Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Vin 5 Iul 2013 - 14:38

Nu siu ce credeti voi, dar eu cred ca le sta bine in preuna. Melodia a fost foarte frumoasa si sper sa ne mai incanti aducant melodi noi . Nu mai stiu ce sa zic. M-a fermecat. Mai ales ca eu sunt o fana SasuSaku Laugh Am incheiat Urs Panda

~Kim™~
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Dum 14 Iul 2013 - 10:09

Imi place foarte mult melodia. ^^
    De cand am auzit-o de prima data, o ascult mereu iar acum nu o mai poat scoate din cap. Este chiar minunata melodia si le sta si lor bine impreuna. Ei chiar se potrivesc. Chiar daca o anumita persoana spune ca nu se potrivesc (D) eu zic opusul la ce spune ea. Melodia este superba si merita ascultata. Smile

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Sam 20 Iul 2013 - 21:50

Bunaa! Este superba melodia.Ieri am dat peste ea, din greseala. Da a fost o greseala care chiar mi-a placut.Foarte furmoas,a iar videoclipul este minunat. Melodia asta am tot fredonat-o.ieri... E superba! Nu am comentarii. Iar scumpii, adica Sasuke si Sakur,a sunt asa de draguti.Imi vine sa-i pap

Acum este: Dum 26 Feb 2017 - 14:16