╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Swedish House Mafia

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Swedish House Mafia

Mesaj Scris de Irene. la data de Joi 18 Iul 2013 - 15:37

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

O iubesc!

Ultima editare efectuata de catre Irene. in Dum 28 Aug 2016 - 21:47, editata de 1 ori

♥ Nekko ♥
    Critic
    Critic

Data de înscriere : 06/09/2011

Re: Swedish House Mafia

Mesaj Scris de ♥ Nekko ♥ la data de Vin 12 Aug 2016 - 21:28

Swedish House Mafia erau una dintre puținele trupe care făceau muzică de calitate și tocmai ei au decis să se retragă. Melodia asta se potrivea perfect celor mai visători dintre noi, dar mai ales, celor îngrijorați de ce le rezervă viitorul. Cea mai bună parte în a fi un artist este aceea în care tot ceea ce faci, va rămâne întotdeauna acolo undeva pentru a bucura pe ceilalți. Smile

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Re: Swedish House Mafia

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 30 Aug 2016 - 16:01

Cred că melodia asta am auzit-o pentru prima dată la radio dacă nu mă înșel. Era una dintre melodiile mele preferate. Și mai era una de Swedish House Mafia care îmi plăcea și voi lăsa link-ul aici. Laugh Îți mulțumesc Kira pentru că mi-ai adus aminte de trupă. <3

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:24