Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Avril Lavigne

la data de Mar 16 Iul 2013 - 20:51
Avril Lavigne - Smile 

O melodie frumoasa care m-a cucerit de la inceput. Imi plac melodiile lui Avril iar aceasta este una din preferatele mele. :o3
Voi ce parere aveti? (Nu) Va place? De ce?

Ultima editare efectuata de catre Irene. in Dum 28 Aug 2016 - 21:53, editata de 1 ori
Irene.
Moderator
Moderator

Avril Lavigne - Girlfriend.

la data de Mar 16 Iul 2013 - 20:53
Avril Lavigne - Girlfriend 

A fost prima melodiie a lui Avril ascultata de mine. Si mi-a placut. Inca imi place. O gasesc interesanta, captivanta. In special videoclipul *hehe*

Voi ce parere aveti despre ea? :o3

Pasila
Scriitor
Scriitor

Re: Avril Lavigne

la data de Mier 17 Iul 2013 - 15:33
E preferata mea de la Avril Love it E... frate, geniala! Love it Superba! Perfecta! Minunata! (Mai exista si alte calitati?)
Pasila
Scriitor
Scriitor

la data de Mier 17 Iul 2013 - 15:34
Pana acum nu am mai vazut videoclipul, dar imi place Think Si melodia... Love it Ah!
♥ Nekko ♥
Critic
Critic

la data de Vin 12 Aug 2016 - 21:20
Avril este una din cele mai nebune ființe umane pe care le știu în industria muzicii. Rockul ei în stilul punk este de-a dreptul uluitor de catchy! Fetița aia (care nu e deloc fetiță) face caterincă în alea 3-4 minute, cât nu fac unii oameni în toată viața lor. Versurile și videoclipul sunt superbe și se potrivesc cu generația mea. Smile
~Kim™~
Membru
Membru

la data de Mar 30 Aug 2016 - 16:07
Nu am ascultat niciodată Avril Lavigne, dar cred că am să încep să ascult de acum înainte. :3 Ador prima melodie. Versurile exprimă multe. Laugh
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum