╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Lora

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Lora

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 16 Iul 2013 - 13:57

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Oh, iubesc melodia! Chiar daca nu mi-a placut de la inceput, acum o ador. :o3 Versurile sunt frumoase, adevarate. Videoclipul este reusit iar linia sonorica este buna. ^^

Bubu Uchiha
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 26/06/2013

Re: Lora

Mesaj Scris de Bubu Uchiha la data de Sam 20 Iul 2013 - 21:29

Melodia asta o ascult in continuu de ceva vreme.Imi plac foarte mult versurile, care mi se par adevarate, iar vocea Lorei este superba. Videoclipul este destul de interesant, dar nu imi place intr-un mod deosebit.Oricum iubesc melodia!

Mrs Anderson
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 24/12/2012

Lora-Puisor

Mesaj Scris de Mrs Anderson la data de Lun 30 Dec 2013 - 14:17

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 15 Aug 2016 - 15:24

Oh, shit! Am și uitat de această melodie. Nu mi-a plăcut atunci și nu-mi place nici acum. Singurul lucru care mi-a plăcut a fost cățelușul de la începutul videoclipului. Nu melodia și nici videoclipul dar, surpinzător, uneori mă trezeam atunci când o auzeam că fredonam versurile. E normal? :))

~Kim™~
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 23/01/2013

Mesaj Scris de ~Kim™~ la data de Mar 30 Aug 2016 - 15:56

Lora are melodii faine sinceră să fiu și chiar îmi plac unele mai ales cele noi, deci cred că voi începe și eu să postez câteva melodii de la ea preferate. Laugh Prima melodie îmi place și mie dar a doua încep să fredonez ca nebuna prin casă când o aud și din nou, sinceră să fiu încă mai ascult melodii de prin anii 2013. Laugh

Acum este: Lun 5 Dec 2016 - 0:25