Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Skillet

Distribuiti
    dydy
    Membru
    Membru

Sex : feminin

Skillet

Mesaj Scris de dydy la data de Lun 15 Iul 2013 - 14:14

Skillet este o trupa americana de Christian rock, formata in 1996 in Memphis, Tennessee. Trupa a lansat opt albume de studio. De-a lungul celor 13 ani de activitate, Skillet a cantat mai multe genuri de muzica, printre care hard rock, industrial rock sau symphonic rock.

Membrii:

John Cooper – voce, bass (1996–present)
    Korey Cooper – chitara, clape, voce (1999–present)
    Ben Kasica – chitara (2001–present)
    Jen Ledger – tobe, voce (2008–present)

Poze :
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Piese:
    Hero
    Monster
    Comatose
    Awake and alive
    Rise
    Would it matter
    Say Goodbye
    Yours to Hold

Mai sunt si altele dar astea imi plac cel mai mult  Blush 
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Skillet

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 15 Iul 2013 - 14:39

Ah, Skillet! Tineti-ma ca ma topesc. Au fost preferatii mei tot anul trecut, cap coada. Cum sa nu-i adori? Mai ales Monster, melodia pe care o ador de la ei. Si Hero Love it  Sa-mi aduca cineva o galeata ca slaivez! Ok, recunosc, si Say Goodbye e o melodie geniala, defapt toate Think Ar trebui sa-i asculte mai multa lume. Muzica de calitate! 
    Ale-chan
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de Ale-chan la data de Lun 15 Iul 2013 - 15:23

Skillet ! Dama-chan te tin eu, dar cine ma v-a tine pe mine Love it Love it Love it Cea mai tare trupa ! Sunt preferatii mei si asa va fi mereu. Imi plac toate cantecele lor si mereu ii ascult fara incetare . Multumesc Dydy pentru informati. Esti cea mai tare Smile 

Pace !
    dydy
    Membru
    Membru

Mesaj Scris de dydy la data de Lun 15 Iul 2013 - 15:26

Alexandra te tine eu pe tine Smile Si cred ca eu ma pun pe scaun ca sa nu pic  Laughing 
    N-ai pt ce sa multumesti    skillet e cel mai tare  daca careva ma contrazice il  Bici  capisi?
    DA voi va topiti din cauza pieselor sau din cauza bunocului din trupa? Laugh
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 15 Iul 2013 - 16:16

OMFG! *scuipand sucul pe care-l gustam*
    Skrillet este una din trupele mele preferate. Mooor dupa ei. Melodiile lor, ei. :XMelodiile sunt superbe si .. da, si dupa bunaciune :3
    Hero, Monster si Comatose au fost primele melodii pe care le-am ascultat de la ei. Dupa Whispers in the dark si celelalte melodii.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum 23 Apr 2017 - 10:53