Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Alice In Wonderland.

Distribuiti
    Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Alice In Wonderland.

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 15 Iul 2013 - 11:55

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Alice are 19 ani si afla intr-un mod suprinzator ca urmeaza sa se casatoreasca cu un barbat bogat. Fugind, cade prin vizuina unui iepure si ajunge intr-un loc cunoscut dar pe care nu si-l aminteste prea bine: Tara Minunilor. Acest taram se bazeaza pe curajul lui Alice deoarece aceasta este singura care poate sa ii scape de Jabberwock si de Regina de Inina-rosie. Va reusi oare Alice sa treaca cu bine peste toate incercarile si sa salveze Tara minunilor?
    Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Re: Alice In Wonderland.

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 15 Iul 2013 - 14:04

Ce-mi place povestea. Si filmul si povestea. Laugh Cand l-am vazut prima data la cinema in 3D-ul ala am murit de ras cand si-a facut aparita tipul cu parul rosu ca de clown. Laughing A fost epic. Mai ales cand au ucis chestia scarboasa de la sfarsit, si chiar destul de dragut chiar daca a fost happy-end. Si iepurila ala cu ceasul lui era simpaticut. Si Alice a fost jucata de cineva chiar dragut. Smile
    Schizzophrenia.
    Membru
    Membru

Re: Alice In Wonderland.

Mesaj Scris de Schizzophrenia. la data de Sam 20 Iul 2013 - 16:00

L-am văzut de curând și pot să afirm că mi-a plăcut mult, foarte mult. A avut adrenalină, mi-au plăcut personajele, zâmbeam și trăiam fiecare moment ca și cum totul se petrecea în fața mea. Merită văzut, tocmai pentru că e un film care te binedispune, care te ține cu inima în frâu.
    Xoxo, Zummy <3

Acum este: Joi 23 Mar 2017 - 14:17