The Hobbit

Distribuiti

•°•Andy Quinn•°•
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

The Hobbit

Mesaj Scris de •°•Andy Quinn•°• la data de Lun 8 Iul 2013 - 12:31

Hobbitul, denumire originală The Hobbit, este un film fantastic din trei părți regizat de Peter Jackson. Este o adaptare a romanului cu același nume din 1937 scris de J. R. R. Tolkien și un prequel al trilogiei cinematografice Stăpânul inelelor. Peter Jackson care a regizat această trilogie revine cu acestă nouă serie de filme atât ca regizor, cât și ca scenarist și producător.
    Prima parte a filmului, An Unexpected Journey a avut  premiera programată pe 14 decembrie 2012, partea a doua, There and Back Again, are premiera pe 13 decembrie 2013 și partea a treia There and Back Again în 2014.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Prima parte a filmului a fost foarte frumoasa, desi in unele momente am cam stat cu sufletul la gura. Au fost si parti amuzante, altele mai plictisitoare dar chiar si asa, eu vreau sa vad si urmatoarele doua parti ale filmului, caci mi-a placut foarte mult Big smile

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Sex : feminin

Re: The Hobbit

Mesaj Scris de Pasila la data de Dum 14 Iul 2013 - 13:46

Hei Blacky ^^ 
    Şi eu am văzut filmul. A fost chiar drăguţ, deşi nu am stat plină de suspans mereu, pentru ca au existat momente în care ma plictiseam şi mă gândeam să închid filmul, dar l-am văzut pe tot pană la urmă. O poveste destul de frumoasă.

Acum este: Mier 1 Mar 2017 - 21:58