Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Paul Wesley.

la data de Lun 8 Iul 2013 - 10:00
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Paul Wesley, pe numele său adevărat Paul Wasiliewski, s-a născut pe 23 iulie 1982 și e un actor american, cunoscut publicului datorită lui Stefan Salvatore din Jurnalele Vampirilor, dar și ca Aaron Corbettdin mini-seria Fallen.

În 2005 a început să folosească numele de Wesley. Când a fost întrebat de ce a ales să schimbe numele acesta a răspuns: Numele meu e foarte greu de pronunțat. Mi-am întrebat familia dacă îmi permite să îl schimb, aceștia au fost de acord, și acest lucru se pare că mi-a fost benefic în carieră. Paul Wesley a jucat în serialele: 24, 8 Simple Rules, American Dream, Army Wives, Cane, Everwood,Guiding Light, Smallville, The O.C și Wolf Lake. A mai apărut în alături de Amber Tamblyn în The Russel Girl și a fost protagonistul mini-seriei Fallen. În prezent Paul Wesley poate fi urmărit în rolul lui Stefan Salvatore, în serialul Jurnalele Vampirilor.

Poze:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pasila
Scriitor
Scriitor
Sex : feminin

Re: Paul Wesley.

la data de Lun 8 Iul 2013 - 10:13
Ei bine, nu sunt cea mai mare fana a lui, dar nici ca nu sunt nu pot spune. E destul de dragut si joaca chiar bine Think L-am mai vazut jucand si in alte roluri, dar parca cel de Stefan Salvatore ii iese mai bine Laugh  Poate si pentru ca are o fata mai infricosatoare. Si bine ca si-a schimbat numele pentru ca habar n-am cum s-ar pronunta chestia aia.
Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum