╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Ian Joseph Somerhalder .

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Ian Joseph Somerhalder .

Mesaj Scris de Irene. la data de Lun 8 Iul 2013 - 9:51

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Ian Joseph Somerhalder(născut pe 8 decembrie 1978) este un producător, model și actor american, cunoscut publicului grație personajului Boone Carlyle din Lost:Naufragiatii, dar și din rolul vampirului Damon Salvatore din Jurnalele Vampirilor.

În vara anului 2000, Somerhalder a jucat în serialulYoung Americans, un serial derivat din Dawson's Creek. L-a înterpretat pe Hamilton Flemming, fiul directorului unei prestigioase școli. În 2002, alături de James Van Der Beek, Shannyn Sossoman și Jessica Biel a jucat personajul gay, Paul Denton, în serialul The Rules of Attraction.

În 2004 și-a câștigat prestigiul ca și actor, odată cu interpretarea rolului lui Boone Carlyle în celebrul serial Lost. În ciuda faptului că personajul său moare în episodul 20 al primului sezon, Somerhalder revine în distribuție pentru încă 7 episoade, între 2005 și 2010, înclusiv în ultimul sezon.

În 2009 a apărut în filmul The Tournament, unde a intepretat rolul unui asasin, care participă la un concurs alături de alți asasini. În octombrie 2009, a anunțat că va fi protagonistul filmului Cradlewood care va fi regizat de Harry Weismann,iar premiera va fi în 2013. Din 2009 apare și în celebrul serial america în care înterpretează rolul lui Damon Salvatore.

Poze:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Ian Joseph Somerhalder .

Mesaj Scris de Pasila la data de Lun 8 Iul 2013 - 10:16

Awww, e prea adorabil! Il ador, il iubesc Love it *Sa n-aud!*
    Ce fata scumpa are, si aproape  ma topesc dupa ochii lui. 
    Parca prima data l-am vazut intr-un film adolescentin, nu mai stiu. Tot rolul baiatului rau Laugh Ii sta bine asa. Nu cred ca l-ar vedea cineva facand pe ingerul. Desi e pacat ca nu mai vrea sa se casatoreasca cu Nina Dobrev Think 
    Si ce poze tari ai ales Laugh Sexy.

Jossephine
    Membru
    Membru

Data de înscriere : 06/11/2011

Mesaj Scris de Jossephine la data de Dum 14 Iul 2013 - 17:01

:o Awwww, moooor X: M-am indragostit X: Scumpul meu iubit X:
     il iubesc atat de muuuult X: Damooon X: ; mai degraba Iaaaaaaaan X: 
    >.> Uite uite, acum stiu si la ce filme sa ma mai uit,
     in care a jucat el X: Vaaai, cat e de dragut X: Explodez. Oricum, sunt sigura ca si acolo
    rolul lui e de bad boy XD Cum a zis si Eli, nu il poate vedea nimeni drept un inger ((:
    Da, cred ca am ajuns obsedata, si o sa fac o obsesie permanenta pentru el X: 
    Kira, cred ca asta e topicul meu preferat de aici ((: 

elenna
    Inactiv
    Inactiv

Data de înscriere : 19/05/2014

Mesaj Scris de elenna la data de Sam 31 Mai 2014 - 23:57

OMG Ian :o e atât de frumos si sexy <3<3 daca as fii in America probabil l-as viola Laugh) e atât de frumos si sexy <3 :x idolul meu , bărbatul meu <3 te iubesc Ian ai sta atât de bine ca băiatul rau mai ales in The vampire diaries ( jurnalele vampirilor ) datorită lui am ajuns sa iubesc serialul asta Laugh probabil am deveni obsedata de el Laugh te iubesc Ian <3

Acum este: Vin 20 Ian 2017 - 17:55