╰☆ L.C.P ☆╮

^.^ Bun venit! ^.^
Dacă iți place forumul nostru si vrei să ni te alături, înregistrează-te și fă parte din "Familia de Nebuni"! Aici te poți distra și iți poți face mulți prieteni! Intră și Have Fun Love

Vă mulțumim de vizită! Și vă urăm o zi bună în continuare! Smile

Felicitări, bunnylovers! Lucrarea o puteți citi aici: Lucrări Concurs Proză - Septembrie 2016

Nathaniel Buzolic.

Distribuiti

Irene.
    Moderator
    Moderator

Sex : feminin

Data de înscriere : 15/07/2011

Nathaniel Buzolic.

Mesaj Scris de Irene. la data de Sam 6 Iul 2013 - 13:35

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Nathaniel Buzolic (nascut pe 4 august 1983) este un actor australian, care a fost prezentator de televiziune al emisiunii "The Mint" la Channel Nine si care a avut un rol constant in serialul-telenovela al BBCOut of the Blue (2008). A fost de asemenea co-prezentator al emisiunii educative "Weather Ed" a The Weather Channel.
    Nathaniel Buzolic a urmat cursurile artistice in Australia, in cadrul Australian Theatre for Young People (ATYP) din Sydney, iar apoi a absolvit Screenwise Acting School for Film and Television in 2004. Primul lui succes a fost acela de prezentator la Disney Channel al emisunii pentru copii "Studio Disney" (2005). A avut roluri in serialele All Saints(2003), Home and Away(2002) si intr-un episod din Water Rats(2001). 
    Primul rol principal intr-un film a fost inOffing David(2008). Inainte de acesta a avut roluri minore inMy Greatest Day Ever(2007) siRoad Rage(2007).
    In 2011, a fost confirmat in rolul lui Kol Mikaelson in serialul de succes The Vampire Diaries. Prima sa aparitie in serial a fost in episodul 13 al sezonului 3, "Bringing Out the Dead".

Imi place! :XE ataaaaaat de dragut! :o3

Poze din "The Vampire Diaries":

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Pasila
    Scriitor
    Scriitor

Data de înscriere : 18/04/2013

Re: Nathaniel Buzolic.

Mesaj Scris de Pasila la data de Sam 6 Iul 2013 - 14:17

Doamne, il absolut ador pe tip Love it  Nu e la fel de tare ca Damon sau Klaus, dar merge si el Laugh E dragut, si ma amuza cum e asa interesat de noua tehnologie, de exemplu castiile. Ma rog, asta e partea din TVD, dar numai pentrru ca de aici e cel mai cunoscut.

In general, imi place de el ca actor. L-am mai vazut intr-un film/serial, nu-mi mai amintesc cum se numeau, dar de fiecare data mi-a placut. Are fata aia specifica, e adorabil Laugh  si hot, si amuzant si mda, ii cam gasesc calitati Laugh . 

Apropo, super tari imaginile, mai ales ultimul gif Laughing

Irene.
    Moderator
    Moderator

Data de înscriere : 15/07/2011

Re: Nathaniel Buzolic.

Mesaj Scris de Irene. la data de Mar 19 Iul 2016 - 23:57

Datorită lui, serialul The Originals este unul din preferatele mele. De când l-am văzut perntru prima dată în TVD am fost fana lui. Chiar cred că personajul Kol i se potrivește. Ceea ce mă atrage cel mai mult la el este accentul.Nu mă pot oprii din a viziona  acest videoclip. Sunt două lucruri care-mi plac aici. 
    1. Damon este bătut. * Yes. Yes. *
    2. Când spune darling. L-aș putea asculta la nesfârșit.

Acum este: Lun 23 Ian 2017 - 18:46