Contul membrilor cu numărul de mesaje postate (topicuri, comentari etc.) = 0, vor fi șterși de pe forum în următoarea săptămână.

Distribuiţi
Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
Irene.
Moderator
Moderator
Sex : feminin

Joseph Morgan.

la data de Vin 5 Iul 2013 - 13:17
Joseph Morgan s-a născut pe 16 mai 1981 la Londra, Anglia dar a locuit timp de 11 ani în Swansea, unde a urmat cursurile școlii generale Morriston . După absolvirea  școlii generale, Joseph se intoarce la Londra pentru a-și continua studiile la Școala Centrală de Dicție și Dramă.

Debutul său ca actor l-a făcut odată cu aparitia în serialul de televiziune " Hex" unde a dat viață personajului Troy. Au urmat apoi câteva roluri secundare în filme ca : " Alexander" , " Master and Commander : The Far Side of the World " , Mansfield Park, unde a jucat alături de Billie Piper.

În anul 2010 a interpretat rolul principal în mini serialul " Ben Hur " care a fost lansat de televiziunea CBS în Canada și de ABC TV în America.

În anul 2011 îl urmărim în rolul lui Spartan Lysander, în "Immortals" unde joacă alături de actorul Henry Cavill și începe filmarile la serialul "The Vampire Diaries" unde joacă rolul lui Klaus. Pentru acest rol a fost nomilizat la "Teen Choice Awards". 

A fost implicat într-o relație cu Emily Vancamp însă, după spusele vedetei din "Brothers & Sisters"  distanța a fost cea care i-a despărțit. Cei doi lucrau pe coaste diferite ale Americii: Joseph în serialul "The Vampire Diaries" filmat în Covington, Georgia , iar Emily în "Brothers & Sisters", filmat în statul California.

El este actorul meu preferat din The Vampire Diaries. ^^ Imi place felul cum joaca, este minunat! ;o3
Il ador! Este si normal. ^^   (; Este adorabil, talentat, MINUNAT! <3 Iar cei care nu-l inghit, sa taca! :-L Da,da. Se stie cine. ;-w

Cateva poze cu el din The Vampire Diaries:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pasila
Scriitor
Scriitor

Re: Joseph Morgan.

la data de Dum 14 Iul 2013 - 13:55
Ah^^ Genial. Cum sa nu-l inghiti (D), inafara de se stie cine, grrr. E prea minunat.
Si numai mie mi se pare sau in jumatate din poze el bea sau e cu sticla de bautura in mana Laugh  Si ai pus si o imagine cu el in care plange :o3 Ce draguuut.
Jossephine
Membru
Membru

la data de Dum 14 Iul 2013 - 17:06
 Aw, voi chiar aveti ceva cu mine ((: Cum sa nu-l inghiti (D), inafara de se stie cine, grrr. E prea minunat. ; Iar cei care nu-l inghit, sa taca! :-L Da,da. Se stie cine. ;-w 
Vai fetelor, m-ati ranit pana la os. ((:
 Bine, hai, recunosc; nu e atat de insuportabil; dar tot de Damon imi place mai mult >.>
Si da, e un actor bun, si da, in Vampire Diaries a avut un rol ok, dar tot nu e preferatul meu, dar e ok (D) 
Happy? ((: Si totusi, nu o fi el preferatul meu, dar nu m-am putut abtine sa stau departe de topic *hehe*
elenna
Inactiv
Inactiv

la data de Dum 1 Iun 2014 - 0:04
Ah Klaus :3 e atât de dragut :3 el si Damon sunt actori mei preferați din The vampire diaries + acum
Ca joaca si in Originals al iubesc mai mult Laugh <3 sper sa apară din nou in The vampire diaries si sa rămână cu Caroline sunt atât de draguti impreuna :3
Continut sponsorizat

Vezi subiectul anteriorSusVezi subiectul urmator
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum